problemy z odpalaniem, duszenie się

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
AliGi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: śr kwie 11, 2012 19:45
Lokalizacja: Lidzbark

problemy z odpalaniem, duszenie się

Post autor: AliGi » sob lis 28, 2015 16:37

Hej. Ostatnio mam problemy z odpalaniem. Akumulator jest nowy, rozrusznik ładnie kręci mimo to odpala po paru próbach. Kiedy już zaczyna odpalać to robi to jak jakiś gruchot, telepie, skaczą obroty, odpalam z gazem więc jak przygazuję to się normuje praca silnika. Nie dzieję się tak za każdym odpalaniem. Kiedy samochód stoi przez noc w garażu (nie ogrzewany) odpalał normalnie, a już po pracy czyli 8h na dworze robi problemy, dla testu zostawiłem go na noc na dworze i miał problemy z odpaleniem więc to może też być przez zimno. Od jakiegoś czasu trochę szarpie w przedziale 1-1,5k obrotów, np. rozpędzam się na 2 1k obrotów szarpnie jakby się dusił i przy 1,5k się powtarza, dalej jest już ok, oczywiście z pozostałymi biegami tak samo.
Golf 3 1,8 90KM z lpg


Obrazek

Awatar użytkownika
mariusz131
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: pn paź 24, 2011 22:57
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Opel Zafira B OPC Line 1,8 140KM

problemy z odpalaniem, duszenie się

Post autor: mariusz131 » sob lis 28, 2015 23:09

Świece i przewody do wymiany. Dopiero co przerobiłem to u siebie. Te same objawy.


Było mk3 1,8 adz. Było mk5 1,9 TDI

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: czw maja 05, 2011 19:31
Lokalizacja: WOLNE MIASTO GDAŃSK

problemy z odpalaniem, duszenie się

Post autor: jjaworskyy » ndz lis 29, 2015 11:04

Odpal go w ciemnościach i popsikaj na kable wodą :) jak będzie iskrzyć to znak że przewody out :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości