Odpalanie silnika

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Carrigan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 04, 2017 22:46

Odpalanie silnika

Post autor: Carrigan » sob lut 04, 2017 23:03

Witam. Ostatnio zamieniłem się ze znajomym golfikami ponieważ on miał w swoim LPG a ja dojeżdżam do pracy dość daleko to było mi to na rękę (on nie ma prawka). Mniejsza, gdy wziąłem go od niego wszystko jeździło okej gdy po paru dniach coś się spieprzyło, auto zaczęło gorzej odpalać, gasł po przejechaniu 100 metrów i nie chciał odpalić przez 15 minut. Oddałem go do znajomego który zna się na robocie i wymienił mi czujnik temperatury,kable zapłonowe,oleje,filtry, oznajmił mnie też że czujnik ciśnienia oleju został zmostkowany by nie pokazywał na panelu błędu oraz z komputera nie można zczytać błędów w ogóle. Olałem typa i zawiozłem go przed wczoraj do innego mechanika ten zaś wymienił drugi raz tym razem na nowy czujnik temperatury i auto zaczęło odpalać lecz nie trzymał odpowiednich obrotów, jest coś koło 600-800 auto generalnie przeszło wymiane silnika jakieś pół roku temu. Dzisiaj odebrałem auto i jeździło normalnie w miarę pomijając wahania obrotów, wieczorem miałem mały kurs i auto odpaliło a potem spadały obroty aż w końcu padł, odpaliłem go ponownie przejechałem może 250 metrów i gdy wcisnąłem sprzęgło by wrzucić luz bo dojeżdżałem do skrzyżowania zdechł na amen. Kręciłem rozrusznikiem chyba 15 minut aż w końcu z trudem zapalił i zdążyłem tylko wrócić do domu. Za każdym razem tak się dzieje że obroty są słabe a potem zdycha a czasami obroty wchodzą na 1500-1700 i też długo się utrzymują. Silnik 1.6 ben+lpg 93r. Wpakowałem już w niego prawie 1000zł nie chcę wydać kolejnego tysiaka.Pomóżcie :rozpacz:



axyzx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob mar 18, 2017 18:15

Odpalanie silnika

Post autor: axyzx » sob mar 18, 2017 19:11

Której generacji masz instalację gazową?
Jeżeli pierwszej i masz wtrysk to być może komputer łapie błędy i dla tego są problemy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości