Problem z odpalaniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Picekkniaz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2015 09:30
Lokalizacja: Lublin

Problem z odpalaniem

Post autor: Picekkniaz » wt sty 05, 2016 00:36

Golf 3 1.6 ABU na benzynie nie pali,rozrusznik kreci od czasu do czasu pryknie , dodawanie gazu nic nie daje dodam ze w węzach odmy było dużo masła ktoro zamarzło i je wyczyściłem ale problem nie odpalania dalej jest...z pod korka kapie woda( wiem ze woda po jak rano patrzyłem był to lód ) i po odkręceniu dużo pary leci , no i wcześniej jak było ciepło to miał problemy z odpalaniem na ciepłym silniku , czujniki wymienione , na Vagu zero błędów , parametry są okej.
No i jeszcze jest takie coś ze kręci nie chce odpalic ale jak wezme na hol to wystarczy mu dwa przekrecenia i wchodzi na te 800 obr, ale silnik pracuje tak jakby na 2/3 gary . Jak silnik jest teraz cieply to ładnie pracuje na obu paliwach , do tego teraz migająca kontrolka cisnienia oliwy. :banghead:



Picekkniaz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2015 09:30
Lokalizacja: Lublin

Problem z odpalaniem

Post autor: Picekkniaz » wt mar 22, 2016 22:58

Ogarnolem sprawe i okazala sie podstawa wtrysku po uszzcelnieniu podstawy pali ladnie , a przy kreceniu i pykaniu centralki gazu zalewalo go nie chcial palic.
Mam nadzieje ze ktos sie nauczy na moim błedzie



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości