Proszę o poradę doświadczonych golfiarzy.Dziwne szarpania

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sebastianc1989
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: śr cze 08, 2011 12:12
Lokalizacja: Toruń

Proszę o poradę doświadczonych golfiarzy.Dziwne szarpania

Post autor: sebastianc1989 » sob lip 02, 2016 21:58

Witam Pacjent Golf 3 2.0 AGG
Dolega: Po odpaleniu wszystko dobrze jadę około 20-30 km i zaczyna szarpać dziwnie na ułamki sekund przerywać, dzieje się to między 2000-3000 tys obrotów przy delikatnej jeździe, jak zacznie przerywać to dam mu ogień na tłoki i powyżej 3000 tyś jest dobrze, z moca nie ma problemu idzie jak dzik na swój wiek:)

Wymieniłem: przewody, kopułka, palec, przepływka podmieniona, czujnik położenia wału wymieniony na nowy niedawno, cewka też podmieniona

Dziś wypiąłem wtyczkę od halla przy aparacie jak był zimny odpalił normalnie, pojechałem i za 5 km zdech. Maska do góry wtyczkę podłączyłem z powrotem i jak kreciłęm to dziwnie prychał, strzelał ale zapalił i pojechałem dalej, potem w trakcie jazdy dwa razy zgasł na sekundę nie wiem sam co mu dolega Wiec proszę o poradę tych co mają skila Z golfami :)
Jeszcze jedno pytanie czy hall w AGG jest ten sam co w innych aparatach grupy VAG bo mam aparat zapłonowy od Audi b4 ABK jak by co :)



Awatar użytkownika
sebastianc1989
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: śr cze 08, 2011 12:12
Lokalizacja: Toruń

Proszę o poradę doświadczonych golfiarzy.Dziwne szarpania

Post autor: sebastianc1989 » sob lip 09, 2016 00:35

Widzę, że forum umarło....



esiek05
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz cze 26, 2016 10:40

Proszę o poradę doświadczonych golfiarzy.Dziwne szarpania

Post autor: esiek05 » pt lip 22, 2016 10:25

Sprawdzałeś vagiem? może być sonda lambda, alternator ,regulator napięcia ,u mnie mam tak że spada z obrotów na ułamki sekund i wraca do normy,rzadko bo rzadko ale bywa,kiedyś wyskakiwał błąd lambda ale od dłuższego czasu nic żadnych błędów,a spadek podczas jazdy nad morze miałem ,na razie jestem w kropce ,a może jeszcze u ciebie być przepustnica możliwości sporo.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości