VW Vento 1.8 90KM +LPG problem z zalewaniem się na benz.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pylakrzysztof
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 24, 2020 12:14

VW Vento 1.8 90KM +LPG problem z zalewaniem się na benz.

Post autor: pylakrzysztof » śr cze 24, 2020 14:10

Witajcie :)
Jestem szczęśliwcem który posiada ową perełkę z 92r. Pierwsza seria :) problem jest następujący że silnik chyba się zalewa gdy jest zimny podczas odpalania bo ma problemy żeby utrzymać obroty.
Części wymienione nie tak dawno:
- filtr powietrza
- filtr gazu
- nowiutkie świeczki
- cewka pół roku temu ( poprzednia wytrzymała 27 lat...) :kac:
- wymieniony olej
- Rozrząd nowy.
Ogólnie to jeszcze myślałem nad filtrem paliwa ale to wtedy wogóle by chyba nie odpalił..
no i też chciałbym was się zapytać o samą teorię czy on może być jeszcze na gaźniku czy to już jest jakiś wtrysk? W sensie są gaźniki strikte gaźnikowe a są już takie bardziej zaawansowane na wpół jakby z wtryskiem.. coś kiedyś o tym czytałem..
Wracając do pytania dlaczego on mi się zalewa tzn tak myślę i chciałem trochę pokręcić śrubka tylko też nie chciałbym tego robić na wariata bo to ma więcej części niż gaźnik od skutera heh:) wiec jeśli by się dało chciałbym was się zapytać o jakieś schematy co i jak jeśli można :)



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: VW Vento 1.8 90KM +LPG problem z zalewaniem się na benz.

Post autor: Mavrick » ndz lip 19, 2020 18:29

To jest monowtrysk wiec tu nie masz zadnej regulacji. Czujnik temperatury cieczy sprawny?.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk3 (1991- 1997)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości