Dziwny "klekot" na wolnych obrotach mk5 GTI

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

flipkick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 04, 2014 22:11

Dziwny "klekot" na wolnych obrotach mk5 GTI

Post autor: flipkick » śr lut 05, 2014 18:56

Witam
Panowie szukam rozwiązania, co może być przyczyną dziwnego "klekotu" silnika na wolnych obrotach w Golfie V GTI
Trzyma moc, przyspiesza jak należy,jak tylko doda się troche gazu to klekot znika ale czy zimny czy ciepły to chyba
sie zakumplował z jakimś dieslem i na wolnych obrotach chciałby chodzić tak jak on. Co to może być ? Gdzie szukać ?
Przeszukiwałem troche forum ale nie znalazłem żadnego podobnego tematu, więc założyłem nowy.
Pomocy !

Nagrałem krótki filmik z tym dźwiękiem.
" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Dziwny "klekot" na wolnych obrotach mk5 GTI HELP !

Post autor: Kamel » czw lut 06, 2014 00:36

flipkick a wymieniałeś szklankę popychacza pompy paliwa?
Jeśli nie to poczytaj sobie o tym i raczej sprawdź w jakim jest stanie zanim narobi Ci szkód.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

flipkick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 04, 2014 22:11

Dziwny "klekot" na wolnych obrotach mk5 GTI HELP !

Post autor: flipkick » czw lut 06, 2014 13:40

Dzięki za podpowiedź.Jutro z rana śmigam do mechanika, podobno jakiś spec od VW, zasugeruje mu ten popychacz i ciekaw jestem co powie. Będe dawał znać co się dzieje.



ŁukaszZMC
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: śr cze 19, 2013 10:50

Re: Dziwny "klekot" na wolnych obrotach mk5 GTI HELP !

Post autor: ŁukaszZMC » pt mar 07, 2014 21:00

I jak wypadło u mechanika ?


VW Golf V 1.6 FSI Sportline 5d. 2003/2004 (kolor LA6Q - Sagegreen Mts 2Ct)

Awatar użytkownika
mateusy0612
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn maja 04, 2015 20:38

Re: Dziwny "klekot" na wolnych obrotach mk5 GTI HELP !

Post autor: mateusy0612 » pt kwie 01, 2016 19:56

flipkick pisze:Witam
Panowie szukam rozwiązania, co może być przyczyną dziwnego "klekotu" silnika na wolnych obrotach w Golfie V GTI
Trzyma moc, przyspiesza jak należy,jak tylko doda się troche gazu to klekot znika ale czy zimny czy ciepły to chyba
sie zakumplował z jakimś dieslem i na wolnych obrotach chciałby chodzić tak jak on. Co to może być ? Gdzie szukać ?
Przeszukiwałem troche forum ale nie znalazłem żadnego podobnego tematu, więc założyłem nowy.
Pomocy !

Nagrałem krótki filmik z tym dźwiękiem.
http://www.youtube.com/watch?v=5gL-IRKy ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Cześć.
Niestety nie tylko Ty borykasz się z tym problemem. Utworzyłem podobny temat jakiś czas temu i niestety nikt na tym forum do dnia dzisiejszego nie znalazł konkretnego rozwiązania. Porównaj filmik z moim.
Mam do Ciebie prośbę abyś napisał mi kiedy to (klekotanie) odkryłeś i jakie rzeczy już "naprawiłeś" aby to usunąć. Prosił bym Ciebie o wymianę ze mną doświadczeń.

Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk5 (2003 - 2009)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości