Delikatne szarpanie na ssaniu 1.4 TSI

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

matys641991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 13:50

Delikatne szarpanie na ssaniu 1.4 TSI

Post autor: matys641991 » ndz lip 31, 2016 00:18

witajcie,

mam taki problem i nadzieję nie świadczący o czymś poważnym. jak odpalam Golfa po dłuższym postoju np. po nocy i załącza się na kilka sekund ssanie to w tym czasie jest odczuwalne delikatne szarpanie autkiem. Po wymianie świec w ASO VW minimalnie spadła moc szarpani ale jednak coś tam zostało. Większość postów jest, że szarpie na rozgrzanym i stąd nowy temat. jak dziś podszedłem do końcówki rury wydechowej to było wtedy słychać takie strzelanie z wydechu. nie jest to mega denerwujące, ale nie wiem czy to nie będzie skutkowało później jakimś poważnym awarią.
jeśli macie pomysł co to może być będę bardzo wdzięczny za informację. Autko jakie posiadam to Golf VI 2010 rok, 1.4 TSI 160 (kupiłem ten silnik bo jest do samochód z PL salonu od pierwszego dbającego o samochód właściciela i mam nadzieję, że nie będzie robił problemów), przebieg 94230 km.

pozdrawiam.



radekrp90
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: pt mar 06, 2009 20:26
Lokalizacja: Tczew

Re: Delikatne szarpanie na ssaniu 1.4 TSI

Post autor: radekrp90 » wt sie 28, 2018 11:00

Auto ma przeprowadzoną akcję na oprogramowanie?
Jeśli tak, świece i cewki sprawne to pozostaje Ci niestety rozrząd (m.in. zmienne fazy lub rozciągnięty łańcuch).


________________________________________________________________________________
Było: VW Passat B4 Variant GL 1.9 TDI 1Z '96
Jest: VW Passat B6 Sedan Comfortline 1.4 TSI CAXA '09

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk6 (2008 - 2013)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości