amortyzatory

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 08, 2005 16:02
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

amortyzatory

Post autor: dry » sob kwie 09, 2005 15:34

witam, czym roznia sie amortyzatory KYB od seryjnych amortywatorow zamontowanych w vw golf II, glownie chodzimi ktore sa twardsze lub na ktorych jest jazda jest bardziej komfortowa



DanielW

Post autor: DanielW » sob kwie 09, 2005 21:47

Ale o jakich KYB mówisz. Są różne rodzaje amorków KYB. Są olejowe, gazowe i chyba olejowo-gazowe. Ja polecałbym Ci amorki SACHS'a. Advance- najczęściej olejowe (lub takie jak seryjnie) i Super Touring (gazowe). Oczywiście gazowe będą sztywniejsze od olejowych bardziej komfortowych. :)



dry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 08, 2005 16:02
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

Post autor: dry » ndz kwie 10, 2005 11:23

wedlug karty gwarancyjnej nr katalogowy amartyzatora to 664014 (zapewne sa toamorki olejowe), czyli amorki sachs'a olejowe beda bardziej komfortowe, od obecnych KYB



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » ndz kwie 10, 2005 12:07

U mnie olejowe sachs na przodzie wytrzymały prawie dwa sezony, ale wtedy jeszcze auto oszczędzałem i nie jeździłem szybko. Potem takie same wytrzymały sezon i sie wylały. Polecam KYB gazowe.



Awatar użytkownika
Zimny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 12:01
Lokalizacja: Zbąszynek
Kontakt:

Post autor: Zimny » ndz kwie 10, 2005 20:37

Jak cenisz sobie trochę komfortu to olejówki i najlepsze Sachs supertouring a jak trochę bardziej sportowo to gazówki i polecam Bilstein



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości