jak włączyć tylną wycieraczkę

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sweden
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 13:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: sweden » czw maja 05, 2005 16:20

adamiatko22 pisze:Witam!
Dzięki za odpowiedź, to mi w zupełności wystarczy. A te złośliwe komentarze to uważam, że są nie na miejscu, bo golfa mam kilka dni i poprostu chciałem się upewnić, czy coś jest uszkodzone bo próbowałem właśnie tak włączać i niestety nie działa.
Pozdrawiam wszystkich
sorry ale te zlosliwe komentarzy byly jak najbardziej na miejscu :bigok: nie moglem sie przestac smiac po przeczytaniu tego posta :D szczegolnie po uzupelnieniu go o obsluge klaksonu :rotfl: moze jestem inny ale nie mialem takich problemow :kac: boze, przeciez takie rzczeczy sie robi intuicyjnie :)

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Adamm
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4753
Rejestracja: pn lis 15, 2004 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Auto: Octavia II BLS++ / Passat B4 1Z+
Kontakt:

Post autor: Adamm » czw maja 05, 2005 17:22

to jak jestes intuicyjny to wiesz moze gdzie jest klakson w fiescie?? zapewniam Cie ze nie ma go w kierownicy


Moje auto w budowie --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245535
MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie
mechanika pojazdowa aut grupy VAG

sweden
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 13:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

hehe WIEM :D

Post autor: sweden » czw maja 05, 2005 18:06

ojej przykro mi, ale ci nie wyszlo :green_fuck: mialem kiedys okazje jezdzic stara fiesta ( bo teraz to juz chyba po ludzku jest :), myslalem nawet nad kupnem XR2i ( fajny samochodzik ) . Ale fakt, ze odnalezienie w fiescie klaksonu moze przysporzyc klopotu :). Kto wymyslil zeby to wsadzic do dzwigni kierunkowskazu :jezor: . Piszac, ze powinno sie takie rzeczy znajdywac "intuicyjnie" mialem na mysli standardowe ergonomiczne rozwiazania :) , a nie tak ekstremalne skrajne jak ten klaksik :grin:

Pozdrawiam



edo

Post autor: edo » czw maja 05, 2005 18:41

No dał z tą wycieraczką do pieca.(sam miałem kłopot).Ale ja kiedyś miałem cinquecento i przez tydzień nie mogłem włączyć świateł postojowych.
Kiedyś widzę kolesia na parkingu w takim aucie i pytam ja sie to włącza,on mi na to drapiąc sie po głowie,MAM GO 2 LATA I MYŚLE ŻE TE AUTA TO PSTOJÓWEK NIE MAJĄ.
....I TO WŁAŚNIE JEST KIEROWCA...



Awatar użytkownika
Wlodi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 21:01
Lokalizacja: Wawa/okolice
Kontakt:

Post autor: Wlodi » czw maja 05, 2005 23:00

Now walsnie ja mam przelacznik wycieraczek z taka funkcja dwoch poziomow programowania chyba czestotliwosci tak na intuicje, ale mi to ni cholery nie dziala, moze ktos wie jak sie to programuje, uruchamia czy tam Bóg wie co jeszcze z tym robi? :) pozdro


Nie ma to jak auto na BBS-ach:)

Awatar użytkownika
Wlodi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 21:01
Lokalizacja: Wawa/okolice
Kontakt:

Post autor: Wlodi » czw maja 05, 2005 23:03

Now walsnie ja mam przelacznik wycieraczek z taka funkcja dwoch poziomow programowania chyba czestotliwosci tak na intuicje, ale mi to ni cholery nie dziala, moze ktos wie jak sie to programuje, uruchamia czy tam Bóg wie co jeszcze z tym robi? :) pozdro


Nie ma to jak auto na BBS-ach:)

Awatar użytkownika
Smaczny
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw sty 06, 2005 20:15
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: Smaczny » czw maja 05, 2005 23:08

Adamm pisze:to jak jestes intuicyjny to wiesz moze gdzie jest klakson w fiescie?? zapewniam Cie ze nie ma go w kierownicy
W Renault tez jest w manetce...


FORD
Fix Or Repair Daily

Awatar użytkownika
Zyszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 02, 2005 22:45
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Zyszek » pt maja 06, 2005 10:19

To może mi ktos podpowie dlaczego w mk II przeciwmgielne jest wlączane na dwa razy tak jak zwykłe swiatla??



Awatar użytkownika
Smaczny
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw sty 06, 2005 20:15
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: Smaczny » pt maja 06, 2005 10:24

Gdybyś miał halogeny z przodu, to byś wiedział :grin:


FORD
Fix Or Repair Daily

Awatar użytkownika
Madzik
Panienka domina
Panienka domina
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 26, 2004 21:04
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Madzik » pt maja 06, 2005 10:54

Adamm pisze:Zgadzam sie ze te zlosliwe komentarze mozna by sobie darowac. Ja po kupnie Golfa i wlaczeniu wycieraczki nie moglem dojsc jak ja wylaczyc. Czasem najprostsze rzeczy sa najbardziej skomplikowane. A nasmiewanie sie z czyjejs niewiedzy nawet lesli jest to banalnie proste swiadczy o poziomie piszacego.
cieszę sie że kolega poruszył ten problem bo w moim golfie III mam ten sam problem - już robiłam wszytsko i intuicyjnie też i co...........i nic latała ta wycieraczka non stop a co się *#cenzura#*.........to moje...........więc nie jesteś sam z tym problemem, niby bzdura a jednak.........dzięki za wskazówki - pozdrawiam :bigok: :bigok:


mk609090973@plusnet.pl
Gdzie ci mężczyżni - prawdziwi tacy...????

Awatar użytkownika
crupez
Golf Lover
Golf Lover
Posty: 87
Rejestracja: czw mar 17, 2005 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: crupez » pt maja 06, 2005 11:45

Zyszek pisze:To może mi ktos podpowie dlaczego w mk II przeciwmgielne jest wlączane na dwa razy tak jak zwykłe swiatla??
Przelacznik jest dwustanowy, pierwszym klikiem wlaczasz przeciwmgłome z przodu, a drugim klikiem z tylu.



Awatar użytkownika
Adamm
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4753
Rejestracja: pn lis 15, 2004 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Auto: Octavia II BLS++ / Passat B4 1Z+
Kontakt:

Re: hehe WIEM :D

Post autor: Adamm » pt maja 06, 2005 12:48

sweden pisze:ojej przykro mi, ale ci nie wyszlo :green_fuck: mialem kiedys okazje jezdzic stara fiesta ( bo teraz to juz chyba po ludzku jest :), myslalem nawet nad kupnem XR2i ( fajny samochodzik ) . Ale fakt, ze odnalezienie w fiescie klaksonu moze przysporzyc klopotu :). Kto wymyslil zeby to wsadzic do dzwigni kierunkowskazu :jezor: . Piszac, ze powinno sie takie rzeczy znajdywac "intuicyjnie" mialem na mysli standardowe ergonomiczne rozwiazania :) , a nie tak ekstremalne skrajne jak ten klaksik :grin:

Pozdrawiam
powiem Ci ze moze to i ekstremalne rozwiazanie ale bylo nad wyraz wygodne.


Moje auto w budowie --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245535
MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie
mechanika pojazdowa aut grupy VAG

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 97 gości