Problem przy odpalaniu w ZX 1.4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jocker_slupca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 22:38
Lokalizacja: Słupca
Kontakt:

Problem przy odpalaniu w ZX 1.4

Post autor: jocker_slupca » czw sie 23, 2007 13:58

panowie mam problem.. otoz chodzi dokladniej o odpalanie (rozruch auta) przy zimnym silniku ma z tym klopot.. musi pokrecic dobra chwilke zanil zaskoczy.. czasami potzrebuje dwoch trzech przekrecen kluczyka (zeby rozrusznik nie siadl robie mu przerwy przekrecajac kluczyk) wogole sie nei znam tna tego typu sprawach wiec jesli by ktos mial jakas wizje co do przyczyny prosze o podpowiedz!!z gory dzieki pozdrawiam :pub:
Ostatnio zmieniony czw sie 23, 2007 20:31 przez jocker_slupca, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw sie 23, 2007 14:02

co to masz za silnik napisz więcej info w mk2 jest masę różnych silników



Awatar użytkownika
jocker_slupca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 22:38
Lokalizacja: Słupca
Kontakt:

Post autor: jocker_slupca » czw sie 23, 2007 14:08

hehe kolejny kruczek to taki ze ja nie mam juz mk2 a zostalem tu na forum tak z sentymentu :bigok: mam citroena zx 1,4 zagazowanego.. 75 KM..


http://s2.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=176134 <-- METAL DAMAGE - ciekawa gra internetowa <-- ZAPRASZAM:)

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pt sie 24, 2007 11:48

mam citroena zx 1,4 zagazowanego.. 75 KM..
:bajer:



Awatar użytkownika
jocker_slupca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 22:38
Lokalizacja: Słupca
Kontakt:

Post autor: jocker_slupca » sob sie 25, 2007 14:52

tomcio pisze:Sprawdź dokładnie wszystkie połączenia elektryczne, Citroeny mają piz*owatą elektrykę (i nie tylko) często nie domagają, miałem AXa, co prawda klekota ale byłem częstym gościem zakładu zajmującego się wyłącznie żabojadami i sie nasłuchałem. Swoją drogą dobra rada z mojej strony, pozbądź się tego.
powiem tak..dzieki za rade.. ja mailem 3 renowki i 3 citroeny.. w tym ax rowniez.. i mysle ze narazie sie go pozbywal nie ebde.. za ta cene jest to naprawde przyjemny samochod.. kupilem od pierwszego wlasciciela 50 letniego kierowcy.. jest zadbany i ekonomiczny.. a ze ma zakrecona elektryke.. problem elektrykow.. ze jest zakrecona faktycznie wiem.. ale tak czy siak ja sie na elektryce nie znam i nie ja bede naprawial.. :pub:

dzieki za podbowiedz.. sprawdze te kabelki.. pozdrawiam :pub: :pub:

[ Dodano: Sob Sie 25, 2007 2:53 pm ]
dziejo pisze:
cos nie tak?? :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości