Ubywający płyn do spryskiwaczy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Go Pablo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz sie 12, 2007 19:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Ubywający płyn do spryskiwaczy

Post autor: Go Pablo » pn gru 03, 2007 10:14

Witam, zauważyłem że bardzo szybko ubywa mi płyn od spryskiwaczy, ostatnio wlałem 4 litry i po trzech dniach zapaliła się kontrolka, zajrzałem do zbiornika a tam na dnie może ledwie setka, wcześniej też mi szybko skończył się spryskiwacz ale trwało to z 1,5 tygodnia a ostatnio trochę padało, więc myślałem że może faktycznie się skończył... ale teraz ewidentnie gdzieś wycieka...

Są może jakieś standardowe usterki tego układu spryskiwaczy?? Gdzie szukać wycieku i którędy są poprowadzone przewody...??


pozdrawiam



Awatar użytkownika
WiRaGe
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt mar 23, 2007 16:15
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Post autor: WiRaGe » pn gru 03, 2007 12:54

Jak masz spryskiwacze na reflektory to zapewne z nich cieknie jak niemasz to mozliwości jest wiele peknięty zbiorniczek przetarty gdzieś przewód doprowadzający płyn zarówno do przednich jak i tylnego spryskiwacza.Na odległośc ciężko stwierdzić mosisz poprostu zalać najlepiej wodą bo szkoda płynu i obserwować gdzie cieknie innej metody niema.Albo poprostu jestes przewrażliwiony :chytry: i wydaje Ci sie tylko że szybko go ubywa


[img]http://img503.imageshack.us/img503/8563/img1681ew7.jpg[/img][img]http://img503.imageshack.us/img503/6577/img1679ik0mn9.jpg[/img]

Go Pablo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz sie 12, 2007 19:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Go Pablo » czw gru 06, 2007 16:28

No i niby naprawione... ale ile trzeba się natrudzić żeby ten zbiorniczek wymontować... najprawdopodobniej leciało z miejsca w którym jest połączona pompka ze zbiorniczkiem, została pompka wklejona na silikon i chyba to pomogło... miejmy nadzieję...no ale niestety skasowali mnie za to 80zł, 3 godziny pracy... musiał wiele rzeczy poodkręcać żeby go stamtąd wyciągnąć :otepienie: no ale jak się nie ma warunków to trzeba zlecić do warsztatu....



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 90 gości