Problem podświetlenia regulacji nawiewów rozwiązany

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Problem podświetlenia regulacji nawiewów rozwiązany

Post autor: Rydzu » śr lip 20, 2005 08:33

Każdy z nas, posiadaczy Golfa MK III ma problem z mizernym podświetleniem regulacji nawiewów. Oryginalnie opiera się to na jednej żarówce i z ubiegiem lat jakość plastiku ulega strasznemu pogorszeniu. Wygląda to wtedy bardzo słabo i auto traci dużo na wyglądzie.

Poświeciłem troszkę czasu w poszukiwaniu dobrego rozwiązania w sieci, ale diody okazały się totalną porażką i nie spełniły moich oczekiwań.

Posiedziałem, pomyślałem i udało mi się osiągnąć taki efekt jaki można zobaczyć na zdjęciu.

Postanowiłem się więc z wami podzielić instrukcją jak udało mi się to zrobić. Ponieważ zestaw kupiłem w firmie w któej pracuję mam jeszcze możliwość sprzedaży takich samych jak wykorzystałem w tej poradzie.W podpisie jest link do ogłoszenia sprzedaży, natomiast tutaj link do porady ze zdjęciami.

http://rydzu777.republika.pl/panel.htm
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony wt wrz 23, 2008 07:18 przez Rydzu, łącznie zmieniany 1 raz.



MarioVR6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn lis 29, 2004 16:35
Lokalizacja: Karczew

Post autor: MarioVR6 » śr lip 20, 2005 09:48

jeszcze fajnie by bylo gdyby link dzialal :crazy:



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr lip 20, 2005 10:07

Niestety, serwery republiki :-) przekroczenie godzinnego limitu transferu danych :-( przepraszam za niedogodność w tej kwestii i proszę próbować po upływie pewnego czasu ponownie



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » śr lip 20, 2005 11:05

WSZEDŁEM NA TWJA STORNKE I CIEKWAI MI TEMAT ZAMONTOWANIA DODATKOWEGO TERMOMETRU..JEDNAK Z FOTEK TAM POKAZAYCH NIC NIE WIDAC BO JEST CIEMNO I NAWET NIE MA LINKU GDZIE KUPIC TAKI TERMOMETR


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
Smaczny
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw sty 06, 2005 20:15
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: Smaczny » śr lip 20, 2005 11:12

ćwikła pisze:WSZEDŁEM NA TWJA STORNKE I CIEKWAI MI TEMAT ZAMONTOWANIA DODATKOWEGO TERMOMETRU..JEDNAK Z FOTEK TAM POKAZAYCH NIC NIE WIDAC BO JEST CIEMNO I NAWET NIE MA LINKU GDZIE KUPIC TAKI TERMOMETR

Bo to nie jest topic o termometrze, tylko o podświetlaniu nawiewu...

O termometrze i jego podświetlaniu prędzej dowiesz się tu:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=19230


FORD
Fix Or Repair Daily

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » śr lip 20, 2005 11:15

Smaczny ja wiem o czym jest topik ale wyraznie napisałem ze wszedlem na stronke rydza i tam jest topik o tym ale zdjecia sa słebej jakossci ze nic nie widac itd


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
dzikusek99
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: sob maja 21, 2005 15:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: dzikusek99 » śr lip 20, 2005 11:20

Gratuluje, swietny efekt. NIestety nie otwieraja mi sie wszystkie zdjecia na twojej stronie. Od polowy mam sam opis :( Mam dosc istotne pytanie. Wedlug opisu to pokretla nie beda podswietlone? Dobrze zrozumialem? Nic o nich nie wspomniales? Czy dostep bedzie nie ograniczony do twojej oferty? Chodzi oto czy za jakis czas np miesiac bede mogl dokonac u ciebie zakupu. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr lip 20, 2005 11:30

Co do strony, faktycznie lipa z tym serwerem. Co do zdjęć termometra i sposobu montażu to podaj mi e-mail na jaki mam przesłać zdjęcia, jakie masz dodatkowe pytania. Złapię cyfraka w łapę i zrobię ci zdjęcia tego co potrzebujesz.

Teraz co do regulacji nawiewów, mój zestaw dotyczy tylko podświetlenia obramówek, do samych pokręteł musisz zamontować po 1szt diody w wybranym kolorze i podłączyć pod oryginalną wtyczkę. Nie miałem jeszcze czasu tego zrobić ale jak tylko znajdę wolny weekend to gwarantuję że będzie to dokładnie opisane. Problem z tym nie jest jednak duży ponieważ to w sumie 15minut roboty, plan już mam tylko trzeba znaleźć czas na realizację.

Co do czasowego ograniczenia akcji sprzedaży to niestety nie mogę nic zagwarantować, towar pochodzi z wyprzedaży w firmie w której pracuję i po wyczerpaniu zapasów nie będzie już więcej sprowadzany. Jak długo wystarczy to co mam na stanie, trudno powiedzieć, dlatego ogłoszenie o sprzedaży ukazało się jeszcze przed zamontowaniem diód na pokrętłach.



Awatar użytkownika
Bolo_3m
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 11:49
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: Bolo_3m » śr lip 20, 2005 11:35

rydzu pisze:Co do strony, faktycznie lipa z tym serwerem. Co do zdjęć termometra i sposobu montażu to podaj mi e-mail na jaki mam przesłać zdjęcia, jakie masz dodatkowe pytania. Złapię cyfraka w łapę i zrobię ci zdjęcia tego co potrzebujesz.

Teraz co do regulacji nawiewów, mój zestaw dotyczy tylko podświetlenia obramówek, do samych pokręteł musisz zamontować po 1szt diody w wybranym kolorze i podłączyć pod oryginalną wtyczkę. Nie miałem jeszcze czasu tego zrobić ale jak tylko znajdę wolny weekend to gwarantuję że będzie to dokładnie opisane. Problem z tym nie jest jednak duży ponieważ to w sumie 15minut roboty, plan już mam tylko trzeba znaleźć czas na realizację.

Co do czasowego ograniczenia akcji sprzedaży to niestety nie mogę nic zagwarantować, towar pochodzi z wyprzedaży w firmie w której pracuję i po wyczerpaniu zapasów nie będzie już więcej sprowadzany. Jak długo wystarczy to co mam na stanie, trudno powiedzieć, dlatego ogłoszenie o sprzedaży ukazało się jeszcze przed zamontowaniem diód na pokrętłach.
a ja moge prosic o fotki z roboty tych nawiewow na maila a.slawecki@kospel.pl bo opis to ja juz sobie zapisałem :grin:


www.vwgolf.pl

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr lip 20, 2005 11:46

Wszystkie zdjęcia wrzucę jednak na forum ale niestety dopiero jutro. Przepraszam wszystkich zainteresowanych za zamieszanie.



Awatar użytkownika
Bolo_3m
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 11:49
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: Bolo_3m » śr lip 20, 2005 11:55

rydzu pisze:Wszystkie zdjęcia wrzucę jednak na forum ale niestety dopiero jutro. Przepraszam wszystkich zainteresowanych za zamieszanie.
no to czekamy bo robota jest super


www.vwgolf.pl

Awatar użytkownika
dzikusek99
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: sob maja 21, 2005 15:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: dzikusek99 » śr lip 20, 2005 12:16

Ja takze chcialbym prosic o fotki montazu termometru - dzikusek99@go2.pl dzieki



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr lip 20, 2005 14:18

Rozumiem więć że te są nie wystarczające?
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=16918

Tak jak już pisałem jutro będą dodatkowe fotki, tylko proszę zadawanie pytań do tematu. Termoetr na termometrze, podświetlanie na podświetlaniu zaczyna robić się bałagan na forum.

[ Dodano: Sro Lip 27, 2005 7:45 am ]
Zapraszam na link

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=19251



djset

Post autor: djset » pt gru 09, 2005 18:58

a czy mozna kupic taki zestaw, ale w kolorze zielonym? czyli takim jka oryginalnie podswietla golf 3...?
pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości