Swap skrzyni manual na automat

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Alatus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: pt paź 01, 2004 21:12
Lokalizacja: Kraków

Swap skrzyni manual na automat

Post autor: Alatus » wt kwie 11, 2006 08:22

Witam! Właśnie przerzuciłem sobie w goferku manual na automat. Mam kilka fotosów jak je tylko zgram z aparatu to wrzucę. temat generalnie pracochłonny trzeba zmienić: pedały(wypruć dywaniki, rozpiąć kolumnę kierowniczą itp.), rozpiąć wydech i zmienić lewarek, zmienić półosie, łapy skrzyni, skrzynię :), no i przykręcić rozrusznik który jest teraz nie z przodu silnika, lecz z tyłu koło wydechu, co jest niezmiernie uciążliwe, gdy silnik jest w samochodzie. Postaram przygotować jakież faq.
Ostatnio zmieniony czw maja 24, 2007 11:27 przez Alatus, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm love in MK. Zanabyte digifiz, abs, tempomat, elektryczne lusterka i podgrzewane fotele czekają na swoją kolej :)))

Awatar użytkownika
mustang7
DestructionDriver
DestructionDriver
Posty: 270
Rejestracja: wt sie 31, 2004 19:14
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: mustang7 » śr maja 23, 2007 16:14

chętnie poczytam ta porade o ktorej piszesz, ale widze ze kiepsko idzie;)


Moje VW:
Golf mk2 -> USA
19% - sprzedany, dużo rzeczy na sprzedaż z niego :D
Golf mk4 -> US. ...
2...% (aktualizacja 2012-08) - zobacz ... 2014-07-25 SPRZEDANY
T4 Caravelle
Lupo 3L

Alatus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: pt paź 01, 2004 21:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Alatus » czw maja 24, 2007 07:09

ups....sorki wypadło mi z głowy, ale obiecuję że niebawem coś się tu pojawi ;) :kwiat:


I'm love in MK. Zanabyte digifiz, abs, tempomat, elektryczne lusterka i podgrzewane fotele czekają na swoją kolej :)))

TOMwp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob sty 28, 2006 20:14
Lokalizacja: Poznań

Post autor: TOMwp » czw gru 27, 2007 21:25

Witam, ja też zmieniłem żonie SB na automat, lecz żadnych dywaników nie prułem, a kolumny kierowniczej tym bardziej nie rozpinałem, półosie również są te same, czy aby na pewno samodzielnie przekładałeś tę skrzynie, proszę mnie źle nie zrozumieć ale takie informacje zniechęcają ludzi do przekładek.
pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 67 gości