Diesel...basowe brzmienie :)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mulder
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: ndz cze 12, 2005 20:43
Lokalizacja: Bydgoszcz (4DON)
Kontakt:

Post autor: mulder » śr wrz 07, 2005 07:08

to ja poczekam az ktos to zalozy w TD i powie jak to wyglada i slychac co najwazniejsze :okej:



Shane84
Golf 2 D60
Golf 2 D60
Posty: 404
Rejestracja: czw sty 20, 2005 19:12
Lokalizacja: E-g

Post autor: Shane84 » śr wrz 07, 2005 23:06

A wiec nie ma co tu duzo pisac tylko trzeba sprobowac! w pazdzierniku napisze jak to wyszlo!pozdro! :kac:



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » czw wrz 08, 2005 01:24

a wiec tak panowie
ad1.ten tłumik jest zdecko zamaly jak na dieselka poszukaj jakiegos 2x90 max
ad2.w standardowym tłumiku wspawaj druga koncowke tak fi 55 starczy i zobacz jak zwykly 1.6D zacznie ryczec zdziwisz sie
ad3.bedzie głosno bo dzieki tłumikom jest cicho dlatego ostanie sa zazwyczaj puste i daltego tak auta rycza a wywalajac srodkowy bedzie jesscze wiekszy hardcore golfy nie sa dobrze wygłuszone wiec bedzie słychac w kabinie jak wchodzi na obroty wiem bo mialem tylko tłumik koncowy zrobiony
ad4.na koncowym nie bedzie słychac ale jak zapodasz caly przelotowy to mysle ze bedzie słychac mialem podobnie jak mialem TD i jechalem bez tłumika koncowego to gwizd było słychac i to nawet fajnie



Shane84
Golf 2 D60
Golf 2 D60
Posty: 404
Rejestracja: czw sty 20, 2005 19:12
Lokalizacja: E-g

Post autor: Shane84 » czw wrz 08, 2005 22:40

Krzylu pisze:a wiec tak panowie
ad1.ten tłumik jest zdecko zamaly jak na dieselka poszukaj jakiegos 2x90 max
ad2.w standardowym tłumiku wspawaj druga koncowke tak fi 55 starczy i zobacz jak zwykly 1.6D zacznie ryczec zdziwisz sie
ad3.bedzie głosno bo dzieki tłumikom jest cicho dlatego ostanie sa zazwyczaj puste i daltego tak auta rycza a wywalajac srodkowy bedzie jesscze wiekszy hardcore golfy nie sa dobrze wygłuszone wiec bedzie słychac w kabinie jak wchodzi na obroty wiem bo mialem tylko tłumik koncowy zrobiony
ad4.na koncowym nie bedzie słychac ale jak zapodasz caly przelotowy to mysle ze bedzie słychac mialem podobnie jak mialem TD i jechalem bez tłumika koncowego to gwizd było słychac i to nawet fajnie
patrze sobie na allegro i i ciezko zlapac np. taki podwoj a zarazem przelotowy!! Myslisz ze takie cos lepiej pociagnie ? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=62795634 . czyli podsumowujac: wyciagam ten srodkowy tlumik wstawiam strumieniece, wyciagam koncowy i wstawiam np ten z linka powyzej?? i tak powinno cos tam chodzic ;) :hehe: :pub: ewnetulanie to http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=62852212

[ Dodano: Czw Wrz 08, 2005 22:43 ]
a jeszcze jedno zapomnialem... duo wiecej Ci palil???



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » pt wrz 09, 2005 01:47

niee palic wiecej nie pali no co ty

wez lepiej 2x90 ale Malony sa podobno rykaczami
co do wywalenia srodkowego ja bym nic nierobił niech on bedzie jak go wywalisz i wsadzisz koncowy ryczacy to bedzie głosno a tym mocy mu niedorzucisz lepiej poszukaj ukladu wydechowego od TD wtedy zobaczysz jak ci sie humor poprawi
jest troche roboty ze spasowniem do kolektora ale dla chcacego nic trudnego hehehhe we wtorek 170kmh lecialem swoja maszyna
na ile to prawda tego niewiem bo to wskazania wg licznika ale caly czas lecialem za golfem 3 i jakos uciec mi niemogł a moze niechacial chociaz.......kto wie
bynajmniej wiem ze cos sie poprawilo i to jak na diesla sporo



Michnik
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 623
Rejestracja: śr paź 20, 2004 20:46
Lokalizacja: Skarżysko
Auto: Golf IV TDI
Silnik: ARL

Post autor: Michnik » pt wrz 09, 2005 09:45

A ja sie zastanawiam czy w moim TD zrobienie wydechu przelotowego (katalizatora juz nie mam, wywalić środkowy, tylny przelotowy) cos poprawi i przy tym nie ogłuchne podczas jazdy?



Awatar użytkownika
FosGate
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 04:53
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: FosGate » sob wrz 10, 2005 10:15

ja dzisiaj ogolnie robie tlumik sportowy.....czyli wywalam flaki z tlumika i przyspawam jakas fajna koncowke:) ......jak zrobie to sie pochwale opinia :)


_______________________________
www.stylepoznan.com

dioob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 18:20
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: dioob » sob wrz 10, 2005 13:04

Ja wsadziłem takiego mugena nierdzewke do mojej kosiarki i wywaliłem środkowy.Sadzi niesamowicie ale zaczyna mnie to pomału drażnić i zime potargam tak jak jest a na wiosne zapodaje standardzik.Człowiek sie starzeje :okej:


...pomału do celu......w planach Suka GS 500, na początek oby sił wystarczyło :hmm:

Awatar użytkownika
FosGate
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 04:53
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: FosGate » sob wrz 10, 2005 15:54

wiec tak dzisiaj wyjolem bebehy z tlumik i zalozylem ta koncowke http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=62315832 ale powiem tak nie jest glosno :/ powiem ze bardziej gwizdze......chyba bedzie trzeba jeszcze zamiast srodkowego tlumika zalozyc jakas rurke przelotowa albo strumienice albo go tez wybebeszyc:) powiem tak jezeli pusty tlumik nie chodzi glosno w diesleku to sportowy tez nie bedzie glosno......ja na nastepny tydzien zaloze struminice :)


_______________________________
www.stylepoznan.com

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości