Golf Mk III Licznik z MFA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kalus666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr lis 17, 2004 21:44
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Golf Mk III Licznik z MFA

Post autor: kalus666 » czw wrz 15, 2005 01:31

Witam mam golf Mk III 1,6 ABU i posiadam licznik bez MFA. Czy jest mozliwe zamontowanie licznika z MFA, jezeli tak to co jeszcze musze dokupic zeby wszystko poprawnie dzialalo??? dzieki



Awatar użytkownika
Golf GTi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: pt lip 29, 2005 20:54
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: Golf GTi » czw wrz 15, 2005 09:19

He ,jest ot mozliwe do zamontowania ,ale musisz oprucz licznika kupic jeszcze manetki z MFA , i dodanie paru czujnikow , i dodatkowe zasilanie, chyba tyle



kalus666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr lis 17, 2004 21:44
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: kalus666 » czw wrz 15, 2005 10:24

dzikei za pomoc mam jeszcze jedno pytanie: czy montaz tych czujnikow polega tylko na wlozeniu ich do seryjnie przygotowanego miejsca czy tez bede msial kombinowac ??? dzieki



Awatar użytkownika
maciuso
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2005 23:19
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: maciuso » czw wrz 15, 2005 12:40

jawidze, ze zabardzo sie na tym nie zansz wiec lepiej sie za to nie beisz..
musisz zrobic instalacje MFA, ja w poniedziałek auto oddaje do zrobienia takiej instalacji. koszt ok 200zł.
na poczatek kup se licznik z obrotomierzem. jak bedziesz kupował to wez taki co mu sie zaczynaja likometry od 20km/h a nie od 0 miałem takie od 0 dwa i w nich padły mi wyświetlacze.
sam licznik mfa bedzie działał poprawnie ale nie wyswietli dodatkowych funkchi takich jak spalanie i pemperadty oleju i powierza.
przełaczniki wycieraczek z przełacznikiem komputera kosztuja ok 150zł nowe ze sklepu a uzywki mozna dostac za ok 80zł.
jesli chcesz wiecej informacju to uzyc opcji szukaj. wszystko juz było na forum

[ Dodano: Czw Wrz 15, 2005 12:46 ]
ja widze, ze zabardzo sie na tym nie zansz wiec lepiej sie za to nie beisz..
musisz zrobic instalacje MFA, ja w poniedziałek auto oddaje do zrobienia takiej instalacji. koszt ok 200zł.
na poczatek kup se licznik z obrotomierzem. jak bedziesz kupował to wez taki co mu sie zaczynaja likometry od 20km/h a nie od 0 miałem takie od 0 dwa i w nich padły mi wyświetlacze.
sam licznik mfa bedzie działał poprawnie ale nie wyswietli dodatkowych funkchi takich jak spalanie i pemperadty oleju i powierza.
przełaczniki wycieraczek z przełacznikiem komputera kosztuja ok 150zł nowe ze sklepu a uzywki mozna dostac za ok 80zł.
jesli chcesz wiecej informacju to uzyc opcji szukaj. wszystko juz było na forum


Golf 3 1,8 CL '92 75PS LPG + MFA

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości