Elektryczne szyby poraz N-ty

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Buczek21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:55
Lokalizacja: Zabrze

Elektryczne szyby poraz N-ty

Post autor: Buczek21 » sob mar 22, 2008 16:26

Z dnia na dzień przestały mi działać elektryczne szyby :grrr: lewa.jak i prawa strona..
Jak na razie chce sprawdzic bezpieczniki..Bo ewidentnie powodem jest brak prądu,a nie jakies uszkodzenie mechaniczne.
Sprawdzałem 14 bezpiecznik i jest ok...Z forum wyczytałem ze bezpiecznik od szyb jest osobno...W jakiejś zielonej obudowie???
U mnie patrzyłem i jest jakis bezpiecznik,ale na zielonym przewodzie..O to chodzi??
Moze mi ktos opisac,wskazac gdzie szukac tego bezpiecznika.. :food:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob mar 22, 2008 16:36

zielony jest sam bezpiecznik, u gory, nad przekaźnikami.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Buczek21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:55
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Buczek21 » sob mar 22, 2008 17:29

Paweł Marek,
Ale ten bezpiecznik jest dalej na tej całej "plastikowej konsoli" z bezpiecznikami,i przekaznikami...Tylko ze nad przekaznikami???Nie "lata" sobie osobno na jakis kabelkach?
Bo nad przekaźnikami mam takie zielone koski z kablami...Ale to za bardzo bezpieczników mi nie przypomina :chytry:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob mar 22, 2008 19:22

ma być osadzony w gnieżdzie, jest większy niż te u dołu, to co widzosz zielone to będzie to. drugi jest albo od klimy albo od ABS już nie pamiętam


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości