woda wewnatrz kabiny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

woda wewnatrz kabiny

Post autor: Karcz3 » pn maja 12, 2008 21:20

Witam posiadam Golfa 3 z silnikiem 1.9 TDI wersja trzy drzwiowa z szyberdachem. od jakiegos czasu do wnetrza samochodu dostaje sie woda od strony kierowcy. wyjałem cala tapicerke i wygluszenia ktore byly zawilgocona i stwierdzilem ze woda dostaje sie niedaleko bezpiecznikow po blotniku. nie wiem czy to przez odplywy z szyberdachu ciekie ta woda.
jesli ktos mial podobna sytuacje i sobie z nia poradził Prosze o POMOC
dzięki z góry i pozdro dla wszystkich


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » pn maja 12, 2008 21:35

wg mnie sa 2 opce albo przez ktorys z otworow technicznych leje Ci sie woda albo masz zatwana rurke od szybra i Ci wali do srodka...najlepiej jest chyba sprawdzac na zywca czyli ja zrobil bym to tak ze albo podczas deszczu rozebral troszke golfa i wyjechal na zewnatrz w ramach obserwacji krtoredy sie leje albo po prostu zatrudnil kogos do pomocy aby nam polewal golfa woda a my obserwujemy w srodku ktoredy sie leje...weim ze troszke niepoważny sposob ale przynajmniej zdiagnozujesz usterke...a co za tym idzie pozbedziesz sie jej


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Post autor: Karcz3 » pn maja 12, 2008 21:43

No tak myslalem ze to moze byc od szyberdachu zatkany przewod ale sprawdze to. a jak deszcz pada i wewnatrz siedze to widac dokladnie jak woda kapie wlasnie z prawej steony jakby po slupku leciala.


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » pn maja 12, 2008 21:46

mógł też spaść wężyk z szyny odprowadzającej wodę z szybera lub jak pisane było wscześniej - uszkodzony jest wężyk odprowadzający wodę z szybera.


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » pn maja 12, 2008 22:01

prezesso pisze:mógł też spaść wężyk z szyny odprowadzającej wodę z szybera
i ta wersja bedzie chyba bardziej prawdopodobna...zdejmij lewą osłonę platykową slupka i sprawdz czy nie ma na niej wilgoci


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Post autor: Karcz3 » śr maja 14, 2008 21:35

Wielkie dzieki za informacje bo ta wersja z wezykiem z szyverdacha byla wlasciwa
bo akurat wychaczyl sie on i przez to dostae sie woda do srodak . tylko problem jest jak go zalozyc bo dojscie po deska rozdzielcza jest kiepskie. albo trzeba miec male raczki zeby tam grzebac czy musze wykrecac deske rozdzielcza zeby sie do niego dostac i moc zpowrotem wlozyc na miiesce.


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Grzegi Siedlce
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 18:32
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Grzegi Siedlce » pt maja 16, 2008 21:35

A ja mam taką samą sytuację,tylko od strony pasażera,coś jakby po słupku spływało. już mnie to przewyższa,tyle razy wyciągałem fotele i wykładzine,uszczelniałem korki w podłodze, i nadal pupa,jak po pada to mam wode. może to i ten wężyk od szyberdachu.....



Awatar użytkownika
Krisu84
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pt maja 05, 2006 22:15
Lokalizacja: JAWORZNO

Post autor: Krisu84 » pt maja 16, 2008 23:55

Witam mialem podobny problem proponuje sprawdzic wezyk odprowadzajacy wode przy drzwiach a dokladniej w okolicach zawiasu z karoseri wystaje ( przynajmniej powinien wystawac wezyk) jesli go nie ma tzn jest sama dziura to masz przyczyne bo wezyk jest albo w srodku tego otworu albo sie urwal jak u mnie to bylo i woda lala sie prosto do kabiny ;/



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości