Mokro w samochodzie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
collo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: sob sty 01, 2005 18:06
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: collo » ndz lut 13, 2005 20:32

tez mialem cos takiego, pewnego dnia jak padalo posiedzialem sobie przez chwile w samochodzie a tu spod uszczelki woda ciurkiem leci >uszczelka do wymiany <



janusz przybylski

Re: poszukaj w poradach

Post autor: janusz przybylski » pn lut 14, 2005 11:52

piru pisze:w poradach jest temat :,,Woda w golfie" czy jakos tak. Super opisane ,mnie pomoglo w lokalizacji przecieku i mam ok :satan:
nie moge znaleźć , gdzie sa te PORADY . jak klikam na to też nie wchodzi . prosze o pomoc. :pub:



Awatar użytkownika
mnich
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 22:14
Lokalizacja: Chorzów

Re: poszukaj w poradach

Post autor: mnich » pn lut 14, 2005 15:16

janusz przybylski pisze:
piru pisze:w poradach jest temat :,,Woda w golfie" czy jakos tak. Super opisane ,mnie pomoglo w lokalizacji przecieku i mam ok :satan:
nie moge znaleźć , gdzie sa te PORADY . jak klikam na to też nie wchodzi . prosze o pomoc. :pub:
znalazlem cos takiego poczytaj sobie jest tu to wszystko fajnie opisane
http://vwgolf.pl/golf2/porada22.html
ja czekam az bedzie cieplo i biore sie za uszczelnianie

pozdro for all



janusz przybylski

Post autor: janusz przybylski » pn lut 14, 2005 18:18

Dzięki za pomoc. Ogladałem kiedyś stronkę z tymi poradami i nie zauważyłem. Pozdrowionka.



arczu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 18:47
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: arczu » wt lut 22, 2005 14:27

ja miałem taki sam problem jak ty!!! weź otwórz maske i zdejmij plastikową osłone na podszybiu.Po lewej i prawej stronie masz takie małe gumowe korki weź je zdejmij i poprzetykaj te otwory.Powinno pomóc :grin:



Awatar użytkownika
ralv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 13:51
Lokalizacja: wolomin, radzymin

Re: [mkII] mokro w samochodzie!!

Post autor: ralv » wt lut 22, 2005 14:56

mnich pisze:golf 2 1.3 na wtrysku skrzynia 4 rok 90

Od 2 miesiecy jest posiadaczem ww golfa ale mam problem,
gdy w nocy pada deszcz i przychodze rano do samochodu to po stronie kierowcy i pasarzera jest mokro na dywanikach i pod dywanikami (bardziej po stronie kierowcy).Czy ktos´ spotka? sie z takim problemem , jesli tak to jaka jest przyczyna ,z kad ten przeciek ,co sprawdzic ,od czego zacza˛c´ .
POMOCY !!

od Quatro7: uprzejmie prosi sie˛ o precyzowanie tematów
mialem taka sama akcje i podczas remontu calej blacharki w II okazalo sie, ze moj golf byl konkretnie walony i podczas naprawy blacharz lepikarz wycial z wnetrza przednich slupkow rurki odprowadzajace wode, ktora potem walila mi prosto na sciane za pedalami



Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » wt lut 22, 2005 16:20

ja tez wlasnie mysle jak ta folie przykleic bo teraz mialem przyklajona ta srebrna tasma ala McGywer i niestety ale sie odklejala :( a jakby ja zlapac klejem z pistoletu na goraco?? chycilo by to??


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
ralv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 13:51
Lokalizacja: wolomin, radzymin

Post autor: ralv » wt lut 22, 2005 16:43

Deacon pisze:ja tez wlasnie mysle jak ta folie przykleic bo teraz mialem przyklajona ta srebrna tasma ala McGywer i niestety ale sie odklejala :( a jakby ja zlapac klejem z pistoletu na goraco?? chycilo by to??
mysle ze tak wlasciwie kazda metoda jest dobra grunt zeby trzymalo, jak sprobujesz klejem z pistoletu to zawsze mozesz oderwac (jest raczej elastyczny)



Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Post autor: Karcz3 » czw maja 08, 2008 22:07

tez u mnie woda dostaje sie do wewnatrz od strony kierowcy wszystkie plastki zdjalem i tapicerke do suszenia . podkleilem na podszybie klejem i zobaczymy. mam nadzieje ze nie bedzie leciec woda juz do srodka


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Grzegi Siedlce
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 18:32
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: Grzegi Siedlce » pt maja 16, 2008 21:42

bladiiik pisze:ez mialem cos takiego, pewnego dnia jak padalo posiedzialem sobie przez chwile w samochodzie a tu spod uszczelki woda ciurkiem leci >uszczelka do wymiany <



spod której uszczelki kolego ??bo u mnie od strony pasazera z przodu zbiera się woda,i niemam już pomysłów na to !! :grrr:



Awatar użytkownika
mattai
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: sob paź 27, 2007 18:14
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: mattai » ndz lis 23, 2008 20:25

Mnie znalezienie miejsca przecieku zajelo chyba 3 miesiace...znalazlem...uszczelka dookola pancerza zamka klapy przedniej. Powodz byla konkretna. 7,5 w ASO i po klopocie...
jeszcze nie wiem czym to do konca uszczelnie..ale chyba jakis wosk albo fluid na zewnatrz..bo chyba powierzchnia styku nie jest idealnie plaska i dlatego sie uszczelka zdeformowala (bity woz)

Jeszcze tylko szukam do czego jest tam na podszybiu taka aluminiowa rurka od klimy i gdzie ona powinna byc oryginalnie


Automania... niekończąca sie opowieść...
Miłość do starych fordów, podzielona przyjaźnią do VW.

Scorpio I 2.0OHC>VW Golf III 1.9TDI(ALE)> Zafira A 2.0DTH16V

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Post autor: Karcz3 » sob lut 07, 2009 18:31

U mnie w MK3 również wystapal taki problem ze strony kierowcy pod wykladzina zbierala sie woda jak sie okazalo węzyk odprowadzajacy wode z szyberdachu był pekniety i lasnie z niego woda dostawala sie do srodka.wymiana wezyka i juz wszystko jest ok.


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Awatar użytkownika
mattai
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: sob paź 27, 2007 18:14
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: mattai » ndz lut 08, 2009 09:12

Znalazlem jeszcze wyciek na poszybiu ...walcze zeby kokpit rozebrac... ufff


Automania... niekończąca sie opowieść...
Miłość do starych fordów, podzielona przyjaźnią do VW.

Scorpio I 2.0OHC>VW Golf III 1.9TDI(ALE)> Zafira A 2.0DTH16V

BoleK1042
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sty 14, 2009 18:41
Lokalizacja: Chorzele
Kontakt:

Post autor: BoleK1042 » ndz lut 08, 2009 11:55

Podnieś mAske i po bokach w samych rogach bedziesz miał takie dziurki i po lewej i po porawej stroni przeczyść je dokladnie i nie powinno juz być mokro, małem to samo jak był porzadny deszcz to w samochodzi mialem po kolana wody.. przez wloty w masce przy szybie wlatuje woda i rozplywa sie po bokach.. a pozniej do srodka bo nie ma gdzie splwać.. spoboj powinno pomoc



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości