Zarysowany lakier

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zygimar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 317
Rejestracja: wt lip 11, 2006 09:43
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Zarysowany lakier

Post autor: zygimar » czw cze 12, 2008 10:19

Witam

Jakies *#cenzura#*..le porysowaly mi maske wczoraj w poprzek ok 1m długości głebokośc w niektórych miejscach aż do podkładu. Kolor lakieru mam srebny metalik czy jest szansa że lakiernik to spoleruje czy trzeba malować.
Znacie może dobrego alkiernika z okolic Wrocławia lub Świdnicy?
Orjentujecie się ile malowanie maski teraz kosztuje?
Ostatnio zmieniony czw cze 12, 2008 11:53 przez zygimar, łącznie zmieniany 1 raz.


GOLF 4 TDI 110 KM Silnik ASV.

Awatar użytkownika
jakub1982
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 12:18
Lokalizacja: Oława

Post autor: jakub1982 » czw cze 12, 2008 10:46

Witam


Ja miałem podobnie. Za maskę u mnie w mieście liczą około 250 - 320 zł. Moim zdaniem będziesz musiał malować maskę. Jak do podkładu jest rysa nie ma szans na spolerowanie.

Pozdrawiam


Jakub 1982
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/da6915707e.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
yank
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 613
Rejestracja: śr lut 15, 2006 09:25
Lokalizacja: Zebrzydów/Świdnica
Kontakt:

Post autor: yank » czw cze 12, 2008 11:38

polecam w Swidnicy na kraszewickiej, tam ok malują lecvz cen nie podam podjedź do niego...



zygimar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 317
Rejestracja: wt lip 11, 2006 09:43
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: zygimar » czw cze 12, 2008 13:05

Masz moze namiary na nich?
Narazie bym chcial troche spolerowac i zabezpieczyc czyms - moze jakims bezbarwnym lakierem nie wiecie czy to mozliwe jest?
Narazie nie maluje.


GOLF 4 TDI 110 KM Silnik ASV.

Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » czw cze 12, 2008 13:56

idz do sklepu z lakierami, kup troszke takiego samego lakieru, na wykalaczke zrob zaprawke (tak aby wypelnic szczeline), potem mozna papierkiem wodnym (od 1000-1500-2500 na mokro) to wyrownac i na koncu spolerowac okolice

[ Dodano: 12 Cze 2008 13:57 ]
jak sie za to wezmiesz to papierkiem musisz delikatnie operowac zeby nie przetrzec lakieru


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

zygimar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 317
Rejestracja: wt lip 11, 2006 09:43
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: zygimar » czw cze 12, 2008 16:15

Wolał bym to zostawić fachowcą.


GOLF 4 TDI 110 KM Silnik ASV.

mri21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn sty 21, 2008 13:56
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Kontakt:

Post autor: mri21 » wt cze 24, 2008 14:27

Na trasie Wrocław-Świdnica w miejscowości Siedlakowice (ok. 20km od Bielan Wrocławskich) jak wjeżdżasz po prawej stronie masz zakład blacharski. Nie pamiętam niestety nazwy. Kilkakrotnie oddałem tam samochody moje i znajomych do blacharza a on później wiózł auto do swojego lakiernika. Malowałem u niego:
- Hyundaia Coupe wyszedł wyśmienicie wręcz lepiej od oryginału pod wzgledem głądkości lakieru. Malowane elementy błotniki maska zderzak kolor czerowny dobrany idealnie, pomalowany bez śladów. Kuzynka użytkowała auto przez ok. 3 lata i nic nie wyszło
- Vectra blacharz: prostowana maska poprawiany zderzak. Lakiernik: malowana maska, zderzak. Zero śladów lakier dobrany idelanie metalik niebieski nikt nie wieidział co było malowane
- Golf blacharz: wspawanie reperaturek z tyłu, usunięcie wycieraczki znaczka i rdzy lakiernik: malowanie fioletowy metalik dobrany idealnie. Samochód pomalowany został w 2004roku odkupiłem go od kuzynki w 2007 i w żadnym z robionych miejsc nie wystąpiła korozja ani inne wady lakiernicze
- Astra blacharz: prostowanie drzwi, błotnik lakiernik: ciezki lakier do dobrania (coś między szampanem a srebrnym nazywa się tytanowy) udało sie dobrac lakier tak że nie widać różnicy pomalowana cała lewa strona zero śladów.
-Calibra blacharz: wspawanie reperaturek z tylu prostowanie drzwi lakiernik: lakier metalik błękitny malowane błotniki maska zderzak dach lewe drzwi lewy tylni błotnik. Robota idelna pod względem koloru faktury itd. Niestety auto zostało sprzedane miesiąc później w związku z czym nie wiem jak znisło próbe czasu.

Jak widać jestem przywiązany trochę do tego lakiernika pomimo tego że tani nie jest 350zł (ostatnim razem za element wiosna 2007) ale wiem że robota jest solidna i sprawdzona dlatego nie jeżdże do innych magików. Może gdzies indziej malują lepiej ale jak narazie nie widziałem lepiej pomalowanych aut znajomyc mi osób.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości