wywala wode ze zbiorniczka, problemy z odpalaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

emdeno1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: czw sie 14, 2008 18:03
Lokalizacja: lublin

wywala wode ze zbiorniczka, problemy z odpalaniem

Post autor: emdeno1 » sob sie 16, 2008 10:52

u mnie to wogole jest katastrofa. jeszcze wczoraj temperatura byla ok 100 i dopiero przy 110 wlanczal sie wiatrak,lalem plyn do chlodnicy i cisnienie go wypychalo na zewnatrz, dzisiaj mi wywalilo cos kolo 120 lampka sie zaswiecila i para poszla spod maski. dopchalem go w cien postal sie ochlodzil, podnioslem maske a plyn z chlodnicy wyparowal nic nie bylo znowu mu dolalem ale teraz tylko stoi na parkingu i czeka na zbawienie.w tym wypadku to chyba nie tylko termostat? jesli ktos wie to prosze o odpowiedz co tam moglo sie posypac,dodam ze auto kupilem niedawno jakies dwa tygodnie golf 3 1,8 b+g. przebieg mam 223 tys niedawno wymie nilem olej na mobil 1 wczesniej podobno byl castrol moze to cos z olejem,gdzies tu na forum czytalem ze cos takiego moglo byc. i jeszcze jednen problem a mianowicie z odpalaniem na zimnym silnku odpala a na cieplym jak probuje odpalic to tak jakby sie dusil , niezaleznie od tego cz przelacze na benzyne cz gaz w czym moze byc problem? z gory dziekuje za odpowiedzi na te pytania
Ostatnio zmieniony pn sie 18, 2008 02:46 przez emdeno1, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
szyki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: śr mar 23, 2005 19:54
Lokalizacja: pyrlandia
Kontakt:

Post autor: szyki » sob sie 16, 2008 12:31

sprawdź pompę wody.

może nie pompuje dostatecznie dobrze albo wcale nie żyje i płyn zdąży się zagotować zanim dojdzie do chłodnicy. z tego też powodu wiatrak moze się późno włączać.


nie wszystko złoto, co się świeci, nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
[url=http://picasaweb.google.co.uk/szyki1/GolfGT]aktualnie: mkII 1,8 RV w US GTI[/url]
[url=http://picasaweb.google.co.uk/szyki1/Golf]ex. mkII 2G z fajnym audio[/url]

zombiq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt cze 10, 2005 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

woda

Post autor: zombiq » sob sie 16, 2008 15:46

słuchaj problem moze tkwić w nieszczelności uszczelki od głowicy i w wiekszosci wymiana i planowanko lub sprawdzenie pomaga


mk3 -60,-40 koni :0

Awatar użytkownika
arovr6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: sob lis 10, 2007 23:26
Lokalizacja: Bolszewo

Post autor: arovr6 » sob sie 16, 2008 22:22

a na vagu wykaze rozwalona pompe czy trzeba wykręcic i sprawdzic jakoś..?? :chytry:


----------------------
| VR6 TO JEST TO |
----------------------
Do Mojego MKIII----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=134587

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » sob sie 16, 2008 22:25




emdeno1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: czw sie 14, 2008 18:03
Lokalizacja: lublin

Post autor: emdeno1 » ndz sie 17, 2008 20:22

dziki za odpowiedzi. sory dziejo szukalem tych tematow ale zaden nie byl konkretnie polaczony z drugim problemem czyli z odpalaniem a to wszystko w zasadzie stalo mi sie w tym samym czasie,byc mzoe woda mi sie dostala do ktoregos cylindra i na cieplym nie odpala



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości