swiatło stopu swieci przy zapalonych swiatłach mijania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Piter.5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 448
Rejestracja: pn sie 07, 2006 10:25
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Kontakt:

swiatło stopu swieci przy zapalonych swiatłach mijania

Post autor: Piter.5 » sob lis 01, 2008 21:09

witam, ostatnio zauważyłem, ze "stop" na tylnej klapie swieci sie nawet przy włączonych światłach mijania, co prawda nie na całej jego dlugości i nie tak mocnym światłem jak przy nacisnietym stopie. Przy właczonych tylko swiatłach postojowych bez zapłonu jest ok,ale tylko jak urochomie silnik swieci tak jak na załaczonej fotce. Poza tym po naciśnięciu hamulca świeci tak jak powinien

Obrazek
Gdzie można szukać przyczyny ?
Ostatnio zmieniony sob lis 01, 2008 21:12 przez Piter.5, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » sob lis 01, 2008 21:41

a jakieś inne anomalia ze światłami zauważyłeś? Często przyczyną problemów ze światłami jest brak masy, naogół wystarczy wtedy przeczyścić styki w lampach.
Ostatnio zmieniony sob lis 01, 2008 21:44 przez Qto, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Piter.5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 448
Rejestracja: pn sie 07, 2006 10:25
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Kontakt:

Post autor: Piter.5 » sob lis 01, 2008 22:48

Qto pisze:a jakieś inne anomalia ze światłami zauważyłeś? Często przyczyną problemów ze światłami jest brak masy, naogół wystarczy wtedy przeczyścić styki w lampach.
Nic poza tym sie nie dzieje, myslałem, ze to moze po tym jak włozyłem ledy, ale wypinajac je problem swiatła stopu jest nadal



greg

Post autor: greg » sob lis 01, 2008 22:51

dodam - odpięliśmy całkiem lampy LED i nadal problem jest ten sam- tj świeca się tak te lampki stop ale.. tylko przy odpalonym silniku i włączonych światłach - podejrzewam przyczynę w klapie bagażnika - ale teraz gdzie?



krupik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: ndz lip 27, 2008 17:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krupik » sob lis 01, 2008 23:16

a nie tam gdzie zawsze, tzn czy nie zwierają się przewody w tych gumowych prowadnicach na zgięciach przy klapie?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 74 gości