AAA Vr6 :( problemy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
krzyslebork3
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 62
Rejestracja: pn gru 10, 2007 17:33
Lokalizacja: Lemborg koło lubonidz :P
Kontakt:

AAA Vr6 :( problemy

Post autor: krzyslebork3 » pn lis 03, 2008 21:38

Jak w temacie ogólne problemów nie było dopóki miałem przepływomierz ori bosha który był w aucie jak go kupiłem ale później niestety z własnej glupty w przepływomierzu pękła ta żyłka w środku :/ i od tego momentu przepływomierz nie działa :(
zaraz pobiegłem do sklepu i kupiłem nowy - tańszy zamiennik niestety ":( po założeinu wszystko bylo ok - bo silnik był ciepły
na drugi dzień z rana mimo że auto stało w garażu jak już silnik był zimny pojawiły sie problemy z odpaleniem auta, a właściwie z jego prawidłowym wejsciem na obroty męczył sie meczył aż w końcu dostał obrotów prawidłowych ku mojemu zdziwieniu robi tak na zimno a jak jest ciepły to po odpaleniu przez jakieś 5-10 sekund ma pewne wachania zachowuje się tak jakby dostawał błędną informację o ilości docierającego powietrza do silnika tak samo robił mi gdy miałem poprzedni dobry przepływomierz tylko po prostu go odłączyłem no i gdy wpiąłem kostkę z powrotem znów wskoczył na normalne obroty, ostatnio zakupiłem używkę przepływomierz bosha i niestety jest to samo a nawet gorzej :( czy jest jakiś sposób żeby nie wiem może wyczyścić go bądz też zrobić coś co by sprawiło że bedzie dobrze (bo nie ukrywam że ten drugi bosh który kupiłem na forum jest troche brudny :(

prosze pomóżcie :( mam tego dosyc :(:(:(


<b>JP - jestem prawilny <b>

Awatar użytkownika
mmaniek8
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: pn mar 06, 2006 18:20
Lokalizacja: Lubelskie-Łęczna

Post autor: mmaniek8 » wt lis 04, 2008 00:16

Możesz przeczyścić ten bosha wd40 pod ciśnieniem ze 2 razy ja tak robiłem... Ale nie ukrywam ze dziwi mnie fakt iż zamiennik i ori bosh teoretycznie sprawny źle działa. Sprawdzałeś czy na kompie niewyskakują inne błędy?? bo może cosik innego przy okazji stuningowałeś :grin: nie martw sie też mi sie czasami udaje tak zrobić :grin:

Sprawdź jeszcze czy lewego powietrza nie dostaje...



Awatar użytkownika
krzyslebork3
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 62
Rejestracja: pn gru 10, 2007 17:33
Lokalizacja: Lemborg koło lubonidz :P
Kontakt:

Post autor: krzyslebork3 » wt lis 04, 2008 19:08

mmaniek8 pisze:Możesz przeczyścić ten bosha wd40 pod ciśnieniem ze 2 razy ja tak robiłem... Ale nie ukrywam ze dziwi mnie fakt iż zamiennik i ori bosh teoretycznie sprawny źle działa. Sprawdzałeś czy na kompie niewyskakują inne błędy?? bo może cosik innego przy okazji stuningowałeś :grin: nie martw sie też mi sie czasami udaje tak zrobić :grin:

Sprawdź jeszcze czy lewego powietrza nie dostaje...

powiem tak twoja porada nic niestety nie pomogła - dawałem na ta przepływkę tym wd 40 aż się z niego lało - najpierw z jednej strony później z drugiej odczekałem chwile (10 minut ) i później znów powtórzyłem cykl i znów odczekałem, fakt że cały brud wyleciał bo w połączeniu z wd-kiem robiło się aż brązowe ale po założeniu (wcześniej specjalnie nie odpalałem auta żeby zobaczyć czy zadziała bo jak już pisałem robi to tylko przy pierwszym odpaleniu) przekręcam kluczy a tu lipa a właściwie jescze gorzej - wczesniej pomagało mu wejść na obroty moje wciśnięcie(lekkie) pedału gazu a tym razem to nawet nie pomogło dopiero po trzecim zakręceniu wreszcie zaczął trybić :(:(:(

p.s. VAG nic nie wykazał .....

[ Dodano: 04 Lis 2008 21:13 ]
:gora: up :gora: :majkel:


<b>JP - jestem prawilny <b>

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości