Niebieskie postojowki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Splash
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 15, 2004 18:22
Lokalizacja: Krakow

Niebieskie postojowki

Post autor: Splash » śr gru 15, 2004 21:35

Ktos z was to ma,albo probowal wsadzic

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=37223842 ????


Da sie je w ogole do Golfa zamontowac?



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » śr gru 15, 2004 21:51

da sie wsadzić a dalczegoby nie :)


Obrazek

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » śr gru 15, 2004 22:43

Ale po co jak gliny zaraz chcą dowód zabrać



Awatar użytkownika
Goofol
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw lis 11, 2004 23:29
Lokalizacja: Solec Kujawski
Kontakt:

Post autor: Goofol » śr gru 15, 2004 23:02

no ja mam takie!!! wyglada jak na załączonym obrazku!!! :jezor: montaz banalny!!! ale musisz miec zarówki T4W!!! chyba ze masz lampy podwójne (dzielone)!!! Dostepne tez na allegro za jedyne 1.99zl za sztuke!!! :jezor: Pozdro



k2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 03:59

Post autor: k2 » czw gru 16, 2004 00:11

Goofol pisze:no ja mam takie!!! wyglada jak na załączonym obrazku!!! :jezor: montaz banalny!!! ale musisz miec zarówki T4W!!! chyba ze masz lampy podwójne (dzielone)!!! Dostepne tez na allegro za jedyne 1.99zl za sztuke!!! :jezor: Pozdro
co na to policja??



Awatar użytkownika
Pinhead
Forum Master
Forum Master
Posty: 1746
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 00:44

Post autor: Pinhead » czw gru 16, 2004 15:05

Miałem takie w swoim MKII z okrągłymi reflektorami i świeciło tak marnie że diody powędrowały do oświetlenia wnętrza komputerka :hmm:
Może przy innych reflektorach światło lepiej się odbija od odbłyśnika ale przy okrągłych lampkach to taka dioda świeci jakieś 5x słabiej od żarówki.


=-Pinhead-=

dioob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 18:20
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: dioob » czw gru 16, 2004 20:34

Ja też zakupiłem w tym tygodniu za 5.99 za sztuke , tylko to te z metolowa wkrecana końcówką i szczerze mówiąc dla mnie jest git.


...pomału do celu......w planach Suka GS 500, na początek oby sił wystarczyło :hmm:

Awatar użytkownika
Goofol
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw lis 11, 2004 23:29
Lokalizacja: Solec Kujawski
Kontakt:

Post autor: Goofol » czw gru 16, 2004 23:12

k2 pisze:
Goofol pisze:no ja mam takie!!! wyglada jak na załączonym obrazku!!! :jezor: montaz banalny!!! ale musisz miec zarówki T4W!!! chyba ze masz lampy podwójne (dzielone)!!! Dostepne tez na allegro za jedyne 1.99zl za sztuke!!! :jezor: Pozdro
co na to policja??


Jeszcze nie mialem przyjemnosci rozmawiac z panami policjantami na temat moich postojówek!!! ale obawiam sie ze kiedys ta rozmowa nastapi i troche bedzie kosztowala!!! :jezor: a tak powaznie to woze biale i jak co to bede chcial zeby mi pozwolili wymienic!!! bede sie bronil ze nie wiedziałem!!! a te niebieskie to dam im w prezencie!! dalem za nie 2 zl a 100zl na mandat za zaroweczki za 4zl to troche za duzo jak na mnie!!! pozdro narx



DTaras

Post autor: DTaras » pt gru 17, 2004 11:36

ludzie kochani
miejcie ciut pomysłu - wstawcie dwie
jedna na drugiej i pstryk w kabinie
chce to mam niebieskie
Policja chce to ma białe
proponuje na biała na góe przykleić niebieski sztyft i kabelek na dół Przeróbka w instalacji
pozostają dwa kabelki jedynie zabawa z diodami i kierunkiem prądu -w jedna stronę niebieska w drugą biała.
Odrobina inwencji i mogą nawet mrugać na zmianę, z kierunkami w rytm muzyki......



Awatar użytkownika
zuko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 16:51
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: zuko » pn maja 16, 2005 12:00

Sry ze odkopuje stary temat, ale lepiej tak niz nowy robic :bigok:

Mam proste pytanie. Mam postojowki [ow niebieskie :P] W5W, a w reflektorach T4W. Da sie to jakos podmienic?



Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » pn maja 16, 2005 14:24

do mnie sie przyczepili niebiescy ale to chyba dlatego, ze w nocy urwal mi sie kabel + od akumu i pogasly swiatla mijania a same postojowki sie swiecily i bylo je widac jak kur*** mac :) chcieli dac mandat ale wyblagalismy ze awaria i ze zaraz zmienimy :) co najlepsze potem stali na wylotce z miasta i patrzeli czy zmienilem :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości