Założyłem nowe radio i ...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zpmax
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:02
Lokalizacja: Poznan

Założyłem nowe radio i ...

Post autor: zpmax » wt sty 13, 2009 19:53

WItam

Zamontowalem sobie nowe radyjko i od tego czasu bzyczek od swiatel reaguje z duzym opoznieniem. Zdazylo sie juz , ze zapomnialem swiatla wylaczyc, bo jak wysiadalem z samochodu to bzyczek nie zdazyl. Kiedys bzyczek reagowal natychmiast, teraz potrzebuje min. 3 sekundy. Żeby bylo smiesznie po dwoch dniach zapalila sie kontrolka check engine, nie wiem czy moze to miec zwiazek z radiem. Pojechalem do mechanika, ale nie chcial mojego auta do komputera podpiac jak powiedzialem ze jest zabezpieczenie na komputer, bo stwierdzil ze moze mu sie sprzet spalic :/ Teraz w pracy mam niezly zamet i niewiem kiedy do innego mechanika sie wyrwie



domino1992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob gru 13, 2008 16:55
Lokalizacja: Lubsko

Post autor: domino1992 » wt sty 13, 2009 21:00

nieiwem kolego czy pomoge ale sam zakladales to radyjko? i raczej zapewne domyslam sie ze grebales przy kablach moze poprostu nie sa dobrze poilozowane i gdzies zwarcie robia ,lub jakis kabelek za duzo jest podlaczony do radia? a jak wyciagniej radio to problem znika nawet jak z kostki wypniesz. a jak wlozysz stare wszystko jest ok? pzdr.



zpmax
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:02
Lokalizacja: Poznan

Post autor: zpmax » wt sty 13, 2009 21:31

Jak odlacze radio to bzyczek wraca do normy, ale interesuje mnie czy od tego moze zapalic sie chek engine



Awatar użytkownika
PvD
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 504
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 11:09
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Post autor: PvD » śr sty 14, 2009 10:37

Spójrz tu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... ht=bzyczek



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » śr sty 14, 2009 11:09

Tak sobie myślę co może powodować takie zachowanie się bzyczka i jedyne co mi przychodzi do głowy to podświetlenie radia. Spróbuj (dla testu) odpiąć kabel podświetlenia od radia i sprawdzić działanie bzyczka. Jeśli wróci do normy to być może pomoże podłączenie tego kabelka przez diodę. Ale są to dywagacje teoretyczne, bo w sum ie co ma wspólnego radio z instalacją oświetleniową? Chyba tylko ten kabelek.


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 74 gości