Przekaźnik od pompy paliwa tyka cały czas??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mmaniek8
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: pn mar 06, 2006 18:20
Lokalizacja: Lubelskie-Łęczna

Przekaźnik od pompy paliwa tyka cały czas??

Post autor: mmaniek8 » śr kwie 01, 2009 16:22

Witam!

Mam taki problemik.... po przekręceniu kluczyka w pozycji zapłonu przekaźnik 167-pompa paliwa tyka cały czas tyk,tyk,tyk.... zwróciłem uwagę iż efekty tego to tykanie, ciężko odpalający samochód -dłużej trzeba kręcić i chyba jak tak cały czas tyka to szybko rozładowuje aku.... po wymianie przekaźnika bez zmian....


Co to może być???



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » śr kwie 01, 2009 16:34

Sprawdź czy to "świruje" masa czy plus na przekaźniku. Plus jest podawany z zapłonu a masa z sterownika silnika. jak wymierzysz czy to wina masy czy plusa to sprawdź odpowiedni przewód czy wszystko z nim OK.
Ostatnio zmieniony śr kwie 01, 2009 16:35 przez zodiak, łącznie zmieniany 1 raz.


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Awatar użytkownika
mmaniek8
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: pn mar 06, 2006 18:20
Lokalizacja: Lubelskie-Łęczna

Post autor: mmaniek8 » śr kwie 01, 2009 20:22

pomierzyłem i ....


Obrazek

Nie wiem dokładnie ale to tak wygląda jak by po włączeniu zapłonu pompa nie przestawała pompować....(zwykle sie wyłącza po nabiciu ciśnienia) i nie wyłączała się tylko dalej pompowała i przestawała..... czyli tyk tyk :grrr:
Ostatnio zmieniony śr kwie 01, 2009 21:45 przez mmaniek8, łącznie zmieniany 2 razy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości