Xenon HID w seryjnych lampach :-(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jarek19820218
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wt paź 14, 2008 12:24
Lokalizacja: Zgorzelec

Xenon HID w seryjnych lampach :-(

Post autor: jarek19820218 » pt kwie 03, 2009 22:52

Witam wszystkich!!!! Pragnę przestrzec ludków zainteresowanych załadowaniem hid-a w seryjne reflektorki w mk 4.Sytuacja wygląda tak : włożyłem palniki 5000k takie zimno białe podłączyłem przetwornice i niby wszystko ok. Barwa światła super ,w nocy przed autkiem jasno jak w dzień AAALLLEEE !!!!! Po pierwszej nocnej rundzie na 6 miniętych autek tylko dwa mi nie mrugnęły długimi :crazy: . Nie zastanawiając się ani chwili poleciałem golfinką na stację diagnostyczną w celu ustawienia reflektorków. Po sprawdzeniu nastawów przyrządem - masakra światło rozproszone , pozozczepiane jak w piętnastoletniej latarce granica światła i cienia bardzo niewyraźna - horror. :grrr: Swiatła niby ustawione - jazda nocą : ok 10m przed autem tak jasno że asfalt się prawie topi a dalej kupa widać. To jakieś okropieństwo!!! Jezeli nie macie soczewek nie pakujcie hid - a bo będziecie wszystkich oslepiać - zwykła wiocha!!! Uczcie się na moim błędzie dałem się zwyczajnie nabrać na te zajebiaszcze reklamy ,że to niby takie super światełka :grrr: .A w rzeczywistości są o :ass: rozbić :grrr: Oby moja nauczka dała komukolwiek troszkę do myślenia zanim kase w błoto wywali :bigok:
P.S. dla chętnego posiadacza soczewy sprzedam tego mojego nieszczęsnego hid - a w dobrej cenie :chytry: Pozdrawiam!!!


Wszyscy jesteśmy psychiczni ale nie wszyscy zdiagnozowani.......

Awatar użytkownika
PvD
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 504
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 11:09
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Post autor: PvD » pt kwie 03, 2009 23:10

Ameryki to ty nie odkryłeś, temat tysiące razy wałkowany.



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: daniel1d » pt kwie 03, 2009 23:14

Widzisz najpierw lepiej spytać przed kupnem np na forum to być tego błedu nie popełnił.


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » sob kwie 04, 2009 13:46

Zakup sobie te są sprawdone <<<<NightGuide PHILIPS >>>>



Awatar użytkownika
Sajan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr cze 11, 2008 10:26
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Sajan » ndz kwie 05, 2009 00:41

a ja powiem tak mam tez u siebie hidy i odziwo jest luks :) bylem ostatnio na stacji diagnostycznej i dniagnosta stwierdzil ze sa bardzo dobrze ustawione granica cienia wyrażna wogole wszystko wporządku :) a ludzi nie oslepiam bo są opuszczone prawie maksymalnie:)


Pomału do przodu !!

[img]http://img72.imageshack.us/img72/9588/dopodpisux.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 71 gości