Dziwne pukanie i lusterka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Grzechu29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 14:45
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Dziwne pukanie i lusterka

Post autor: Grzechu29 » wt cze 30, 2009 10:50

Podczas jazdy golfem słysze dziwne pukanie od strony kierowcy. Słychać to szczególnie podczas jazdy po nierównej drodze. Byłem z tym u mechanika i sprawdzał mi zawieszenie (lewarował) i stwirdził że nic nie jest popsute. Nawet próbowałem już trzymać drzwi i dalej to słychać.

Co do lusterek. Według opisu wersji golfa posiadam wersje highline poza lusterkami ponieważ mamniebieskie lusterka z martwym polem, z elektryczną regulacją ale nie wiem czy mam podgrzewanie. Jak wracam z myjni to lusterka są dalej mokre. Po prosu jak mam sprawdzić czy lusterka mają podgrzewanie czy nie.

Z góry dziekuje i pozdrawiam


"Nie jedź na długich, bo trawe popalisz"

Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » wt cze 30, 2009 11:06

Co do stukania to stawiam na gumy stabilizatora ( koszt ok 50pln za komplet a robocizna około 30 pln ) A lusterka są dwojako podłączone albo przez pokrętło przy klamce ( to do regukacji ) lub podłączone są do tylnej szyby. Tak ja mam.


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Grzechu29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 14:45
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Post autor: Grzechu29 » wt cze 30, 2009 11:10

właśnie z pokrętła się nie grzeją sprawdze jeszcze z podgrzewaniem szyby. A może jeszcze ktoś wie gdzie mogłbym dostać rolke od tylniej pokrywy bagażnika abym mógł ją pryczepić do klapy bagażnika :) . Ma ktoś jeszcze pomysł z tym pukaniem, moze ktos juz to miał.
Ostatnio zmieniony wt cze 30, 2009 11:11 przez Grzechu29, łącznie zmieniany 1 raz.


"Nie jedź na długich, bo trawe popalisz"

Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » wt cze 30, 2009 11:14

U mnie pukało i pukało.... diagnosta szarpał , pukał , pociągał i podwarzał ... oglądał , zaglądał i nic nie znalazł w zawieszeniu... Przejechał się i stierdził że trzeba na szarpaki dać auto i na szarpakach wyszło GUMY STABILIZATORA... po wymianie nastała cisza....


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Grzechu29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 14:45
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Post autor: Grzechu29 » śr lip 01, 2009 09:44

A jeszcze może mi ktoś podpowie co zrobić z skrzypiącym tylnim zawieszeniem ??? co mam wymienić aby przestało skrzypieć ??


"Nie jedź na długich, bo trawe popalisz"

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości