[mkII] Woda w kabinie.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: 89Bartezz » ndz lip 19, 2009 17:29

stonefree pisze:Czyli kawał grubej folii i silikon? Czy jakiś lepszejszy patent na to masz?
silikonu nie polecam. Weź taśmę jakąś dobrą do klejenia. Folie możesz kupić w sklepie z materiałami budowlanymi. A efekt końcowy ma wyglądać podobnie do oryginalnego

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz lip 19, 2009 17:29 przez 89Bartezz, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » ndz lip 19, 2009 17:33

89Bartezz, Szkoda,że ci nie mogę dać punkta :(. Jutro sobie tę folię naprawię. Myślisz jeszcze,że warto by jeden kawałek włożyć tak,żeby ściekało po nim do wewnątrz drzwi?



Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: 89Bartezz » ndz lip 19, 2009 17:35

stonefree pisze:. Myślisz jeszcze,że warto by jeden kawałek włożyć tak,żeby ściekało po nim do wewnątrz drzwi?
tzn ja przerabiałem ostatnio tą folie u siebie i mam zrobione ze ten dół nie jest naklejony na zewnątrz tylko wsadziłem do wnętrza drzwi i niczym nie podklejałem i po wczorajszej ulewie było sucho w aucie



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » wt lip 21, 2009 19:47

89Bartezz, Special Thanx. rzeczywiście jakiś cep blacharz wyrwał mi folię z drzwi kierowcy, wogóle jej nie było. Położyłem nową szczelnie na taśmie dwustronnie klejacej do wykładzin. Czekam deszczu :) Dzięki!



Awatar użytkownika
Lisu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:15
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Post autor: Lisu » czw lip 23, 2009 01:09

Ja mialem w swoim taki przypadek, ze zatkaly sie otwory odprowadzajace wode na podszybiujakims syfem z drzew itp.Woda zbierala sie do takiego stopnia ze przelewala sie przez dmuchawe do wnetrza samochodu i przy okazji rozp.... sie nagrzewnica!Mialem z tym niezly bajzel bo kto wymienial nagrzewnice samodzielnie wie o czym mowie!uporalem sie z tym na jakies 2lata, a teraz zaczelo mi cieknac z szyberdachu!Jak nie urok to sraczka!
Sorki za brak polskich liter!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 100 gości