Jakie Xenony POMOCY

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » sob sie 22, 2009 15:36

syngo pisze:A do kolegi Kamela, oby więcej takich idiotów było co chcą mieć więcej światła przed autkiem.
Gratuluję podejścia.. Oby żaden normalny człowiek nie miał wypadku przez takich jak Ty, bo srogo bym karał takie podejście do sprawy.
Kavior pisze:Jak widzę kogoś kto ma xenon w zwykłej lampie to bez wzgledu czy mnie oślepia czy nie traktuje go długimi.
Ja mam ustawione halogeny tak, żeby dawały po oczach jadącego z naprzeciwka :-)
Też lubię pooślepiać takich mundralińskich z HIDami w zwykłych lampach :-)


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

syngo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob lip 25, 2009 13:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syngo » sob sie 22, 2009 16:30

Poszukaj czegoś z dłuższą gwarancją, ja kupiłem za 250zl, gwarancja na palniki 12m-cy,
a na przetwornice 24m-ce.
Montuj HID, zobaczysz jaka jest różnica !



Awatar użytkownika
cens
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: sob paź 11, 2008 11:46
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Post autor: cens » sob sie 22, 2009 23:39

Jak się nie ma kasy to się nie robi, a nie zakładacie jakieś gówna a'la xenony z allegro. Powodzenia na drodze jak będziecie oślepiać innych i łapać mandaty. Dla mnie to jest typowy wiejski tuning... :bajer:


I'll be back...

kris
-
-
Posty: 826
Rejestracja: czw sie 14, 2008 21:35
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kris » ndz sie 23, 2009 08:49

Zgadzam się w pełni z cens, jeżeli nie macie kasy na ori ksenon to nie kupujcie żadnego. Już nie jeden tani syf mnie oślepił jak jechalem w nocy :grrr:


Patrz w lusterka! Nieoznakowane radiowozy są wszędzie

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » ndz sie 23, 2009 10:08

syngo pisze:Montuj HID, zobaczysz jaka jest różnica !
Montuj, montuj :-)
A zobaczysz jaka jest różnica jak się jeździ bez dowodu :-)
Bo to powinno się dziać z każdym, kto stosuje takie patenty..


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

syngo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob lip 25, 2009 13:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syngo » ndz sie 23, 2009 12:07

Z tego co przeczytałem, to żaden z was nie ma HID.
A treść wiadomości skierowana jest do posiadaczy, więc co wy możecie wiedzieć o Xenonach?
Poszukajcie w innych działach, może ktoś potrzebuje pomocy w doborze H7?

Z szacuneczkiem,
Paweł



Awatar użytkownika
marol_10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: pt sty 23, 2009 21:01
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: marol_10 » ndz sie 23, 2009 12:17

Mam u siebie przetwornice z żarnikami z allegro i wstawiłem do ori lamp i nikt mi tu nie powie, że kogos oslepiam. Nikt do mnie ani razu nie mrógał, zesztą sam sprawdzałem. Jak mogą oslepiać jak sa prawidłowo lampy ustawione. A nie zwrócilicie uwagi ile aut bez ala ksenonów na orginalnych oslepia na drodze, wiec po co piszecie, nie kupuj bo bedziesz oslepiał, dowód zabora, mandat dostaniesz i takie tam!!!!


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=219213

Awatar użytkownika
research1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: pt lis 04, 2005 23:37
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Kontakt:

Post autor: research1 » ndz sie 23, 2009 13:04

marol_10 pisze:Mam u siebie przetwornice z żarnikami z allegro i wstawiłem do ori lamp i nikt mi tu nie powie, że kogos oslepiam. Nikt do mnie ani razu nie mrógał, zesztą sam sprawdzałem. Jak mogą oslepiać jak sa prawidłowo lampy ustawione. A nie zwrócilicie uwagi ile aut bez ala ksenonów na orginalnych oslepia na drodze, wiec po co piszecie, nie kupuj bo bedziesz oslepiał, dowód zabora, mandat dostaniesz i takie tam!!!!
zgadzam się z Tobą, też mam wstawione w oryginalne lampy mk4 xenony, są dobrze ustawione i nikogo nie oślepiają, wystarczy dbać o czystośc kloszy i pamiętać o obniżeniu świateł gdy mamy mocno załadowany tył a nikogo nie będziemy oślepiać na drodze.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » ndz sie 23, 2009 13:46

syngo pisze:A treść wiadomości skierowana jest do posiadaczy, więc co wy możecie wiedzieć o Xenonach?
Poszukajcie w innych działach, może ktoś potrzebuje pomocy w doborze H7?
No H7 to ja mam na drogowych, a na mijania D2S :green_fuck:
Ale cóż.. Przecież D2S to nie xenon :-)
A jeśli dla Ciebie HID to jedyny i niepowtarzalny xenon.. Spox :-) Gratuluję wiedzy :-)

opti jesteś dorosły, zrobisz jak uważasz.
Wybór należy do Ciebie..

P.S. Na szczęście żaden z Was Panowie nie jest z W-wy, więc nie muszę się przejmować, że będziecie oślepiać :bigok:
Ostatnio zmieniony ndz sie 23, 2009 13:47 przez Kamel, łącznie zmieniany 1 raz.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » ndz sie 23, 2009 14:06

marol_10 pisze:Nikt do mnie ani razu nie mrógał, zesztą sam sprawdzałem.
Co sam sprawdzałeś? To, że nikt do Ciebie nie "mrÓgał"? :green_fuck:

Tobie szkoda kasy na xenon, mi szkoda czasu na mrUganie długimi takim co jeżdżą na HIDach.
research1 pisze:też mam wstawione w oryginalne lampy mk4 xenony, są dobrze ustawione i nikogo nie oślepiają
następny mądry :panna:



syngo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob lip 25, 2009 13:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syngo » ndz sie 23, 2009 15:04

Widzę, że wszyscy przeciwnicy HID, mają tzw. syndrom psa ogrodnika.
Szkoda, bo wydaje mi się, że nie są oślepiani, tylko zaślepieni arogancką i wulgarną złością.
Jak dla mnie, to możecie sobie z przodu nawet lampy naftowe pozakładać.
Ważne, żeby spełniały polskie normy, w pełni was popieram, prawa trzeba przestrzegać, nawet jekbyście mieli jeździć na świeczkach.
Ostatnio zmieniony ndz sie 23, 2009 15:11 przez syngo, łącznie zmieniany 1 raz.



kris
-
-
Posty: 826
Rejestracja: czw sie 14, 2008 21:35
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kris » ndz sie 23, 2009 15:49

A myślisz ze mnie nie stać na lampki z allegro. Że mam mieć syndron psa ogrodnika. Wydaje ci się że nie oślepiasz ale to nie prawda. A za takie badziewia powinni zabierać odrazu dowód rejstracyjny. Dobrze że nie jesteś z moich okolic jednego świecącego tym czymś mniej w regionie.

[ Dodano: 23 Sie 2009 16:12 ]
A autorowi tematu jeżeli ma mocno ograniczony budżet też polecam dobre żarówki
Ostatnio zmieniony ndz sie 23, 2009 15:56 przez kris, łącznie zmieniany 1 raz.


Patrz w lusterka! Nieoznakowane radiowozy są wszędzie

Awatar użytkownika
Dubik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 299
Rejestracja: wt lut 17, 2009 00:00
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: Dubik » ndz sie 23, 2009 16:40

Ale macie podejście do HID-ów,ja tez nie popieram tych którzy zakładaja xenon w zwykłe lampy a do tego jeszcze sami przed sciana ustawiają wyskosc swiatła to juz jest karygodne.Jednak że ja mam mk3 i posaidam w nim LAMPY REFLEKTORY HELLA CELIS z soczewką i jezdze na xenonie o barwie 6000k i nikt mi nie mróga ze go oslepiam kumpel za którym jechał tez mówi ze nie daje po lusterkach a co najlepesze miśki się mnie nie czepiają .pozdro


http://img35.imageshack.us/img35/9276/vagc.jpg

Awatar użytkownika
Kavior
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: wt sie 08, 2006 20:11

Post autor: Kavior » pn sie 24, 2009 11:16

Dubik pisze:Ale macie podejście do HID-ów,ja tez nie popieram tych którzy zakładaja xenon w zwykłe lampy a do tego jeszcze sami przed sciana ustawiają wyskosc swiatła to juz jest karygodne.Jednak że ja mam mk3 i posaidam w nim LAMPY REFLEKTORY HELLA CELIS z soczewką i jezdze na xenonie o barwie 6000k i nikt mi nie mróga ze go oslepiam kumpel za którym jechał tez mówi ze nie daje po lusterkach a co najlepesze miśki się mnie nie czepiają .pozdro
Masz soczewke dlatego nie oślepiasz. Gdyby wszyscy mieli jak Ty nie byłoby tej dyskusji :bigok: Xenon w zwykłej lampie bez soczewki świeci wszędzie tylko nie na drogę. Chcecie mieć Hidy zainwestujcie w lampy z soczewką i będzię git :jezor:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości