Dziwne dzwięki z deski. Prosze o pomoc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bazone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 26, 2009 20:00
Lokalizacja: Wroclaw

Dziwne dzwięki z deski. Prosze o pomoc

Post autor: bazone » czw lis 26, 2009 20:26

Witam,
Tak jak w temacie, w środkowej częsci deski za climatroniciem wystepuje ciezki do okreslenia dzwiek... Nie wiem cos jak "myslenie"twardego dysku tylko z mniejszą czestotliwoscią i glosniejsze oczywiscie, take tykanie... Podswietlenie climatronicu tez cos fisiuje.. przygasa, swieci mocniej i normalnie i tak w kolko z tym ze nie jest tak caly czas.. O co kamannn?????Pomocy!! Calkiem z innej beczki to nie dzialajacy predkosciomierz.. Obrotomierz dziala, kilometrow nie nabija.. Vag uruchomil wszystkie wskazniki wiec to chyba nie kwestia licznika, wykryl ze niby impulsator z tym ze to tez nie on bo juz sprawdzone.. sugestie?
Z gory dziekuje za pomoc



Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » czw lis 26, 2009 21:03

bazone pisze:"myslenie"twardego dysku tylko z mniejszą czestotliwoscią i glosniejsze oczywiscie, take tykanie...
siłownik sterowania przepustnicą. Koszt naprawy około 300PLN

Co do prędkościomierza to nie mam pojęcia skoro impulsator jest OK


Dziki

bazone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 26, 2009 20:00
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: bazone » pt lis 27, 2009 11:26

dziekuje bardzo:) szkoda tylko ze to tak kosztowna impreza jak na takie nic w sumie..
A czym moze grozic jezdzenie z tym? czy cos nie dziala w tym momencie?



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » pt lis 27, 2009 11:32

A przypadkiem nie uwaliła się zębatka w sterowniku od regulacji nawiewów , która ukręciła się na wałku i brzęczy - tyka....

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=144660 poczytaj -- dostaniesz się do tego od strony schowka pasażera ... i trochę zabawy jest by to wyciągnąć. Możesz z tym śmigać - nie wpływa to na silnik itp ... jedynie szyby czasem lubią parować :bajer:
Ostatnio zmieniony pt lis 27, 2009 11:35 przez Haki, łącznie zmieniany 1 raz.


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

bazone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 26, 2009 20:00
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: bazone » pt lis 27, 2009 15:19

hmmm może faktycznie... zwolni mi sie garaż i smigam zobaczyć. Zobaczymy jak bedzie sie tam dostac od tego schowka.. Mysle, ze jak najbardziej należy sie Panom "pomógł" :pub: zawsze jakis trop ;P

[ Dodano: 27 Lis 2009 16:17 ]
Chyba mam cos odnosnie impulsatora...
Pan Maryjan moze cos kojarzy na jakiej zasadzie dziala impulsator..?To jest taki "trzpień" z takimi lopatkami na dole jak turbinaka jakas..{dla ogolnej wiadomości} I teraz powiedzcie mi czy ona sie zazębia z jakas inna zebatka czy ją uruchamia jakas siła oleju czy jak? I tu jest to co odkrylem bo rozkrecilem ja ponownie dzisiaj, że ona jakas taka za sucha byla.. wogole malo co z niej kapnelo. Co o tym myslicie??

[ Dodano: 28 Lis 2009 18:01 ]
wie ktos na jakiej zasadzie dziala impulsator??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 80 gości