Trefny łącznik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bazone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 26, 2009 20:00
Lokalizacja: Wroclaw

Trefny łącznik

Post autor: bazone » czw gru 03, 2009 13:55

Witam,
Panowie mam pytanie bo kupilem dwa lączniki stabilizatora do swojej IV i zrobilem to przez neta niestety... ostatni raz.. Chcialem markowe drozsze, zeby ich nie wyminiac za 2 miechy no i mam.. Jeden z nich ma wybite logo i numer a drugi nie.. Malo możlowe prawada?Juz nie mowie o tym, ze jest cięższy guma przy wyginaniu robi sie jakas biala itd itp.. Nie ogaraniam tego kraju. Wszedzie zlodziejstwo i matactwo.. Oczywiscie paragon i w foliach, ale zgrzewarke do folii tez sobie moge kupic.. Jak bym chcial chinola za 2 dychy to bym sobie go kupil a nie wyadawal duzo wiecej na niby markową czesc
Ehhhh



raczekp1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wt kwie 14, 2009 09:27
Lokalizacja: prasa

Post autor: raczekp1 » czw gru 03, 2009 14:06

hej.
co do łcznika.
moim zdaniem te orginalne są dobre i na długo wystarczaja pod warunkiem ze co najmniej raz w roku wymieniasz dwie tuleje stabilizatora króre poprzez obejmę mocują i usztywniaja stabilizator do podłuznicy.
ja tak robie i mam przebieg ok 200 tys, rocznie robie po ok 40 tys i wymieniam te gumki 2 razyw roku.koszt gumek SWAG to 30 zł( orginał w serwisie VW lub Seata to 45zł) za dwie.wymieniam sam bo to bajecznie proste i zajmuje ok 1 godz i łaczniki jak narazie mam ok.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości