Dmuchawa nie działa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

Dmuchawa nie działa

Post autor: cylinder » śr sty 07, 2009 17:35

Wiem ze temat byl, bo szukałem ale nie znalazłem gdzie znajduje sie silniczek dmuchawy, jak sie do niego dostac,
a jeszcze pierw spytam który bezpiecznik odpowiada pracy dmuchawa, problem jest w tym ze nie działa na wszystkich predkosciach.
Bardzo prosze o szybką pomoc, jutro do pracy a auto całe zaparowane, nie nadaje sie do jazdy, w dodatku taki mróz, bez 0,5L sie nie obejdzie.
Pomocy.



Awatar użytkownika
jarorlit
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: śr kwie 05, 2006 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: jarorlit » śr sty 07, 2009 17:49

Za dmuchawe odpowiada bezpiecznik nr 25 na ponizszym rysunku.
Co do samego silnika, to o ile sie nie myle, jest za schowkiem przed miejscem dla pasazera
By go wyjac to kwestja 5, czy 6 srub na obwodzie schowka.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

Post autor: cylinder » śr sty 07, 2009 18:11

ok dzieki ide grzebac. Zaglądne pózniej tutaj.

[ Dodano: 08 Sty 2009 16:29 ]
Dziwne, wczoraj poszedłem do auta z myślą rozebrania dmuchawy, a tu niespodzianka dmuchawa o dziwo zaczeło działac jak by nigdy nic, chyba musiało cos zamarznąć zobaczymy przy problem się powtórzy.jarorlit, mimo to dzieki.



polarny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt lip 11, 2008 17:56
Lokalizacja: Wawa

Post autor: polarny » czw sty 08, 2009 19:41

Witam podpinam się pod temat, ponieważ mam taki sam problem, ale mój przypadek nie jest tak optymistyczny i dmuchawa nie działa. Bezpieczniki sprawdziłem i są ok. Dmuchawa przestała działać po wyłączeniu i włączeniu jej jeszcze raz. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Przyczyny szukać w tym silniczku czy w czymś jeszcze? Ratunku, bo bez dmuchawy nie idzie jechać zaparowane zamrożone szyby i zimno... :grrr:



cierpik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt paź 30, 2007 15:12
Lokalizacja: PO

Post autor: cierpik » czw sty 08, 2009 20:26

także spotkała mnie dzisiaj taka niespodzianka dmuchawa nie chodzi,wczoraj było o.k a dzisiaj nie chce może to wina mrozów auto na dworku stoi?jutro wprowadze do garażu i poczekam porażka w takie mrozy bez dmuchawy!!!

[ Dodano: 09 Sty 2009 14:19 ]
okazało się ,że przez mróz bo dzisiaj auto stało w garażu i dmuchawa zaczeła chodzić



luki3350
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr sty 20, 2010 21:16
Lokalizacja: OLKUSZ

Post autor: luki3350 » pn sty 25, 2010 16:09

Mam ten sam problem.Jeżeli sie uda komus to rozgrysc to piszcie bo strasznie zimno w aucie.ja sam tez zajrze do samego silnika ,jak dam rade to napisze...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 72 gości