przepływomierz na zimnym i ciepłym silniku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dawidczyzu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: wt kwie 08, 2008 12:43
Lokalizacja: gliwice

przepływomierz na zimnym i ciepłym silniku

Post autor: dawidczyzu » wt lut 16, 2010 21:41

witam pytanko mam jedno. czy po odłaczeniu przepływomierza na zimnym silniku zmienia prace silnika czy dalej chodzi bez zmiany i czy na cieplym tez silnik powinien zareagowac przy wypieciu kostki.?



kaczy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 11:44
Lokalizacja: Sunshine State
Kontakt:

Post autor: kaczy » wt lut 16, 2010 21:51

silnik może nie równo pracować, będzie słabszy jakby miał z 50 ps mniej :)



dawidczyzu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: wt kwie 08, 2008 12:43
Lokalizacja: gliwice

Post autor: dawidczyzu » wt lut 16, 2010 22:05

kaczy pisze:silnik może nie równo pracować, będzie słabszy jakby miał z 50 ps mniej :)

na zimnym mi chodzi nie rowno jak odlacze przepływke to chodzi lepiej a na cieplym 90 stopni jak odlacze to zadnej reakcji czy tzn ze przepływka do wymiany
Ostatnio zmieniony wt lut 16, 2010 22:16 przez dawidczyzu, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Yuri » wt lut 16, 2010 22:44

Na wstępie to podłącz pod VAG'a. Jak sam nie masz możliwości to podbij do kogoś z grupy śląskiej. Na pewno ktoś pomoże. W ciemno to nie ma co wymieniać bo to nie jest 20zł, a może się okazać, że to nie to. Też tak raz kupiłem przepływkę w ciemno, a okazało się, że przyczyna leżała zupełnie gdzie indziej. Dobrze, że udało mi się zwrócić do sklepu ;).

A tak ogólnie to stawiałbym również na brudną przepustnicę. Kiedy ostatnio czyściłeś?



Awatar użytkownika
Jazz_Blue
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 875
Rejestracja: pt lis 07, 2008 21:01
Lokalizacja: BB
Kontakt:

Post autor: Jazz_Blue » śr lut 17, 2010 03:30

Kolego po odpięciu przepływomierza auto praktycznie się nie zbiera ciężko ruszyć ze świateł, sprawdzałem u siebie.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości