Problem z zegarami.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Blablus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr lut 03, 2010 21:56
Lokalizacja: Zawiercie

Problem z zegarami.

Post autor: Blablus » pn mar 15, 2010 21:14

Witam

Mam problem z zegarami w moim Golfiku. Nie chodza mi zegary a dokladniej, nie dziala mi predkosciomierz, nie nalicza mi kilometrow na kompie ani na wyswietlaczu predkosciomierza, nie liczy spalania ale pokazuje ile czasu juz jade, dziala rowniez obrotomierz i zegar. Nie wiem czym to moze byc spowodowane, moze jakis bezpiecznik za to odpowiada?? lub cos?? Dzieki wielkie za pomoc.

Ok znalazlem odpowiedz widze z enie tylko mnie taki problemik sie przytrafil ostatnimi czasy ale juz czytam inne tematy. Do zamkniecia
Ostatnio zmieniony pn mar 15, 2010 21:24 przez Blablus, łącznie zmieniany 1 raz.



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: spawacz » pn mar 15, 2010 22:48

Impulsator w skrzyni za te funkcje odpowiada bo one sa ze soba powiazne, ewentualnie moze wtyczka zasniedziala , mi sie tej zimy tak stalo. Impulsator odpowada za pomiar szybkosci, a wiadomo jak nie ma szybkosci to nie obliczy spalania bo nie wie ile jedzie , ani nie pokaze czasu jazdy bo mysli ze caly czas stoi w miejscu ... itd.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości