demontaż panelu środkowego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wladek78
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 324
Rejestracja: pt lis 23, 2007 22:32
Lokalizacja: Jawor
Kontakt:

demontaż panelu środkowego

Post autor: wladek78 » ndz mar 21, 2010 21:38

Pytanie jak w temacie-jak zdemontować cały panel środkowy z radiem itd, bo musze cały wstawić nowy

szukałem na forum ale nic nie moge znależć

pozdrwaiam



kaczy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 11:44
Lokalizacja: Sunshine State
Kontakt:

Post autor: kaczy » ndz mar 21, 2010 21:50

najpierw odkręć popielniczkę i ją wyjmij, później odkręć tą przednią konsolę co lewarek zmiany biegów jest, 2 śruby z jednej i 2 z drugiej..później odkręcasz schowek, 3 śruby masz w środku na górze,3 śruby na dole schowka i jedna tak jakby pod tym panelem który chcesz odkręcić,pamiętaj żeby wyciągnąć wtyczkę od podświetlenia.. jak zdejmiesz konsole to będziesz ją widział. Musisz jeszcze wyjąć pokrywę od bezpieczników, odkręcić pierwszy plastik pod kierownicą, później ten drugi i masz już dostęp do środkowego panelu.. o ile pamiętam to jest po 3 śruby z każdej strony..



Awatar użytkownika
wladek78
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 324
Rejestracja: pt lis 23, 2007 22:32
Lokalizacja: Jawor
Kontakt:

Post autor: wladek78 » ndz mar 21, 2010 21:56

widze ze jest z tym troche zachodu-ale sie zrobi

pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie



kaczy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 11:44
Lokalizacja: Sunshine State
Kontakt:

Post autor: kaczy » ndz mar 21, 2010 22:00

wladek78 pisze:widze ze jest z tym troche zachodu-ale sie zrobi
wbrew pozorom właśnie nie :) odkręcenie tego zajęło mi jakieś 20 min nie więcej, to kwestia odkręcenia kilku śrubek :bigok:



Awatar użytkownika
wladek78
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 324
Rejestracja: pt lis 23, 2007 22:32
Lokalizacja: Jawor
Kontakt:

Post autor: wladek78 » ndz mar 21, 2010 22:15

wiem, wiem bo kiedys demontowałem schowek ale zawsze trochę roboty i zazwyczaj czasu nie ma zeby sie wziąć za to czy tamto:)



jarek_u1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn sty 25, 2010 17:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jarek_u1 » ndz mar 21, 2010 22:59

Pierwszy raz rozbieralem to bylol troszke roby ale teraz to jest pikus 3 srubki w schowku 3 pod schowkiem 3 i 1 jest nad popielniczka pod laczem od kompa to na tyle od strony schowka reszte trzeba odkrecic od strony kierowcy plastiki acha jeszcze trzeba plastik wytrzepic od bezpiecznikow bo jest na wczepy 3 nie pamientam ile jest srubek zapewne pare potem jest drugi plastik potem pozostaje oslona plastikowa przy biegach 2 srubki z jednej strony czyli jedna przy biegach a druga prawie przy pedalach i tak samo z drugiej ale wpierw trzeba zapalniczke odkrecic jak na pierwszy raz to lepiej powoli i spokojnie robic demontaz max 30 min i wszystko zdjete pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości