Rozruch w golfie MK 2 1.3 na wtrysku wielo punkcie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
czarny18ali
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn cze 15, 2009 16:58
Lokalizacja: łódzkie

Rozruch w golfie MK 2 1.3 na wtrysku wielo punkcie

Post autor: czarny18ali » sob cze 12, 2010 15:21

To problem zaczyna się tak.. KIedys byłem sobie w łodzi i mi kochany Golfik nie odpalił.. rzuszałem kabelkami cudowałem pukałem i nie odpalił.. przyjechałem do domciu wyciągłem rozrusznik i sprawdziłem na sucho o co kaman. podłaczyłem tu i tam.. i działa. ale nie wyrzuca go.. no to czyli cewka poszła w pierot. ale niedziela po południu i nie wytrzepe jej z nikat.. noto ja odkreciłem wyczysciłem, posmarowałem olejem i heja.. włozyłem i działa jak nowy.. pochodził z tydzien do dziś gdy jak chciałem go odpalic robi się jakieś zwarcie i gasna wszystkie lapki i rozładowywuje sie aku.. co to kurna może być panowie?? czy cewak ma zwarcie czy gdzies na obwodzie czy cos z zapłonem wogóle.. a i to działo sie od paru dni.. ze pykało pykało jak chciałem odpalic. dopiero po paru próbach odpalenia i pyknięc odpalił..
Ostatnio zmieniony sob cze 12, 2010 15:40 przez czarny18ali, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
czarny18ali
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn cze 15, 2009 16:58
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: czarny18ali » sob cze 12, 2010 16:45

Marianmk2 dzięki za pomoc... podłączyłem na krótko i bzyka bez żadnego problemu.:) heh a jaki lans jak odplam z włącznika od świateł..:) heh.. w poniedziałek muszę jechać i zakupić ta kostke.. :) jeszcze raz dzięki za podpowiedz, jak co bede pisał w tym temacie gdyby nie pykło. Pozdro
Ostatnio zmieniony sob cze 12, 2010 16:49 przez czarny18ali, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
krzysiekj1990
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: wt lip 21, 2009 10:33
Lokalizacja: Iława

Post autor: krzysiekj1990 » sob cze 12, 2010 19:44

Ja bylem lepszy bo odpalalem srubokretem ;d łaczylem wtyke elektromagnesu z plusem :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości