Mała dziurka ;)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

peterps
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 21:10
Lokalizacja: Krk

Mała dziurka ;)

Post autor: peterps » pt lip 02, 2010 18:55

Niedawno zakupiłem golfa no i jak wiadomo zaczynam go "odkrywać" i doprowadzać do porządku. Znalazłem m.in. coś takiego pod fotelem pasażera, co nie wygląda za pięknie i nie wiem co mogę z tym zrobić (nie znam się na blacharce).
Wygląda to tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Doradzi ktoś może co z tym zrobić? Chciałbym najlepiej zrobić sobie to sam, (zwłaszcza że z kasą jak chyba każdy student cienko stoje :P - zwłaszcza że ostatnio sporo w nim już wymieniłem), no chyba że ktoś ma jakiegoś dobrego fachowca z Krakowa, który mógłby mi to zrobić w dobrej cenie.
Ostatnio zmieniony pt lip 02, 2010 20:32 przez peterps, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
New_Man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: pt paź 24, 2008 15:27
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: New_Man » pt lip 02, 2010 19:42

z tego co widzę to ratuje Cię przespawka tego kwadratu pod nogami i chyba tyle, bo kładzenie na to siatki i szpachli z włóknem jest takie dosłownie na chwile.


Let's Tune it UP !!

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pt lip 02, 2010 19:48

peterps pisze:dobrego fachowca z Krakowa
zawitaj do swojej grupy regionalnej
ale dziura,masakra.ciekawe jak dalej...nie dlugo bys pasażera zgubił :helm:



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pt lip 02, 2010 19:57

ruda sie pasie pięknie pod nogami pasażera.... podejrzewam że jak trafisz na kogoś to będzie sie chciał przyłożyć do roboty i zacznie zwalczać także pozostałą korozje to dziurek może być więcej a ta tutaj może skończyć sie jak kolega wspomniał wymianą całego tego kwadrata....



peterps
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 21:10
Lokalizacja: Krk

Post autor: peterps » pt lip 02, 2010 20:29

a koszty jak bym chciał taki "kwadrat" zrobić to mniej więcej? (dla studenta to mega istotna sprawa :grin: )



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pt lip 02, 2010 20:43

peterps, to po co kupywales autko?nie lepiej bylo miejskimi srodkami komunikacji jezdzic?o 5zl bedziesz teraz sie targowal?jedz na warsztat pokaz i ci powiedzą.taka informacja nic nie kosztuje.facet wejdzie pod autko popuka postuka i mniejwiecej wyceni.skad my tu mamy wiedziec jak jest dalej z podlagą.



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » sob lip 03, 2010 08:43

peterps pisze:a koszty jak bym chciał taki "kwadrat" zrobić to mniej więcej? (dla studenta to mega istotna sprawa :grin: )
na pewno nie mało
Duber pisze:skad my tu mamy wiedziec jak jest dalej z podlagą.
dokładnie i CI tego nie wycenimy...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości