problem z wilgocia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pawel1985x
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: czw paź 23, 2008 20:40
Lokalizacja: milicz

problem z wilgocia

Post autor: pawel1985x » ndz lip 18, 2010 22:14

Witam ktoredy moze dostawac sie woda do wnetrza auta a dokladniej strona pasazera z przodu? Dodam ze nie zauwazylem aby ubywalo mi plynu w chodnicy ,a klapka od obiego zamkniety otwarty dziala prawidlowo. Wilgoc(woda) ewidentnie zbiera sie mniej wiecej na wysokosci srodka drzwi . Dodam ze dzisiaj np podczas gdy caly dzien padal deszcz nie zauwazylem zeby np od gory drzwi kapala woda czy to podczas postoju czy tez jazdy wiec uszczelki rowniez chyba odpadaja. Chyba ze jakos w dol po nich zacieka i wylatuje do srodka na dole bo innej opcji jakos nie widze.
szyby strasznie paruja cala droge dzisiaj na klimie musialem jechac



Awatar użytkownika
Lolo22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: wt lut 16, 2010 17:13
Lokalizacja: Koźmin Wlkp. (PKR)
Kontakt:

Post autor: Lolo22 » ndz lip 18, 2010 22:27

skoro ci szyby paruja to przede wszystkim proponuje wymienic filtr kabinowy a co do tej wilgoci jesli było sucho podczas postoju a w czasie jazdy ci sie zbiera woda to zajrzyj pod podwozie może zgubiłes któryś z korków gumowych z podłogi i podczas jazdy może tam, tedy nachodzic woda np przy wjechaniu w jakąś kałuże


Moje MK3 :)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=306319

mirek87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 10:27
Lokalizacja: PL

Post autor: mirek87 » pn lip 19, 2010 07:40

bardzo częsta przypadłość zwłaszcza po zimie , proponuje pościelić gazety pod dywaniki to wyciągną wilgoć i obserwować, często wietrzyć auto zwłaszcza jak jest gorąco



dracoone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw kwie 02, 2009 12:12
Lokalizacja: B-B
Kontakt:

Post autor: dracoone » pn lip 19, 2010 09:27

Miałem podobny problem z tym że u mnie woda ściekała aż za fotel pasażera. Okazało się że woda dostawała się przez drzwi jak auto stało pod górkę. Poprzedni właściciel widocznie grzebał coś przy drzwiach i ściągną ta metalową osłonę znajdująca się pod "boczkiem" i następnie nie zakleił tego jak należy. Woda przesiąkała dołem i dostawała się do środka. Po potraktowaniu osłony silikonem problem zniknął. :D



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » pn lip 19, 2010 09:52

na stronę pasażera to drzwi, filtra kabinowy i ewentualnie odprowadzenie klimy...no i drzwi oczywiście



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości