Zablokowane drzwi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krecha_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt sty 22, 2010 14:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zablokowane drzwi

Post autor: krecha_ » pn lip 26, 2010 11:11

Witam, w piątek zablokowały mi się drzwi pasażera. Tzn po otwarciu otworzyły sie wszystkie zamki prócz drzwi pasażera i tak zostało do teraz. Drzwi nie idzie otworzyć kluczykiem ani od wewnątrz, cięgno jest odłączone, deadlock nie pozwala na otwarcie klamką wewnętrzną Jest jakaś opcją żeby to otworzyć w miarę małoinwazyjnie? Nie chciał bym pruć boczku. :crazy: Problem wygląda raczej na elektrykę niż rozpięte cięgno, bo nie słychać zamka. Dzwoniłem do faceta od awaryjnego otwierania samochodów mówił że może otworzyć. Prawdopodobnie będę w ten sposób próbował je otworzyc jednak. Macie jakieś sugestie jak to ugryźć i gdzie szukać przyczyny awarii? :pub:



urlich_82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn mar 22, 2010 09:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: urlich_82 » pn lip 26, 2010 13:02

Spróbuj założyc cięgno ale nie naciagaj ma maxa bo to powoduje blokadę, może sie uda. Ja miałem podobny problem. Pisałem też o tym tu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=333901



krecha_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt sty 22, 2010 14:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: krecha_ » pn lip 26, 2010 13:26

Zobaczę czy to coś pomoże, tylko u mnie sprawa jest na tyle dziwna że nic nie rozbierałem :crazy: Po prostu ni z tego ni z owego się przestały otwierać :(. Po pracy obadam temat, dzięki :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 95 gości