WYMIANA FILTRA PALIWA W GOLFIE II 1.3 NZ

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
łyssy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: sob lut 04, 2006 23:57
Lokalizacja: limanowa

WYMIANA FILTRA PALIWA W GOLFIE II 1.3 NZ

Post autor: łyssy » wt mar 28, 2006 13:55

WITAM!
WIOSNA W KOńCU PRZYSZłA WIęC POSTANOWIłEM ODśWIEżYć TROCHE MOJEGO GOLFA, NOWE OPONY, MIAł BYć NOWY OLEJ NA WIOSNę ALE ZROBIłEM TO W ZIMIE (ODMA:-)
POMYśLAłEM TEż żE MOżę DOBRZE BYłOBY WYMIENIć WILTR POWIETRZA I PALIWA-Z TYM PIERWSZYM NIE MA PROBLEMU, ALE NIE WIEM JAK SIE ZABRAć DO DRUGIEGO (FILTRA PALIWA) WłAśCIWIE GDZIE ON SIę ZNAJDUJE I JAK MAM PRZEPROWADZIć JEGO WYMIANę, NO I JAKI KUPIć?JAKIEJ FIRMY?
DORADżCIE



Awatar użytkownika
guli
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 12:07
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: guli » wt mar 28, 2006 14:04

Filtr paliwa w NZ jest pod samochodem z tyłu po prawej stronie. Dość dobre i niedrogie są filtry MANN. Przed wymianą zaopatrz się w filtr i 2 opaski na wąż, strzałka na filtrze wskazuje kierunek przepływu paliwa, więc powinna być skierowana do przodu. Z kanałem to robota na 15 minut.



__Alex__
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt gru 28, 2007 18:52
Lokalizacja: Polska

Post autor: __Alex__ » pn lip 26, 2010 16:13

Szykuję się do wymiany filtru paliwa, czytałem trochę o tym i często jest napisane aby napełniać filtr nowy paliwem aby nie było problemu później z odpaleniem ale teraz czytam artykuł w którym niby jak samochód jest na wtrysku to wystarczy przekręcić z kilka -kilka naście razy zapłon ale bez uruchomiania silnika, tak aby pompa paliwa zalała nowy filtr benzyną.
Czy to prawda?
Czy jednak jest lepiej zalać nowy filtr paliwa benzyną?
I jeszcze jedno pytanko, to standardowo jaką średnicę mają te wężyki paliwowe, bo nie wiem czy mam dobre opaski zaciskowe kupione...



Morton;]

Post autor: Morton;] » pn lip 26, 2010 18:21

jeden pies co to ci się coś stanie jak dłużej pokręcisz :grin: dizla nie masz;p
Ostatnio zmieniony pn lip 26, 2010 18:21 przez Morton;], łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 87 gości