Na gazie chodzi na benzynie nie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

danio86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt gru 22, 2009 14:24
Lokalizacja: Dobrzany
Kontakt:

Na gazie chodzi na benzynie nie

Post autor: danio86 » wt lip 20, 2010 23:04

Witam i o proszę o wyrozumiałość i poświęcić mi kilka minut uwagi. Prośba z mojej strony o pomoc gdyż mój golfik nie chce chodzić na benzynie-wiem napewno że to wina pompki nie chodzi nie ma prądu szukałem juz przyczyny wszędzie-bezpieczniki, masa i w pewnym momencie znalazłsię prąd i pompka chodziła ale auto nadal nie chodził jak by nie dawała odpowiedniej dawli paliwa i wydaje mi się że jest z nią coś nie tak bo daje tylko paliwo na odpalenie a póżniej auto daśnie.
koszt naprawy to kupno nowej pompki czy być może da radę coś zrobić żeby podawał paliwo. Dodam że na gazie znowu auto chodzi tylko są delikatne spadki obrotów tak jak by lekko kulał-Przewody, świece są dobre kopułka równierz, cewka też oki.
Pomocy bo innaczej nie mogę odpalić auta tylko jak na benzynie i nie mogę jeżdzić. Auto mi się automatysznie przełącza na gaz przy 2.5 tys obrotów więc potrzebna musowo benzyna.



























pomocy



Awatar użytkownika
pinstonvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: śr sty 27, 2010 00:33
Lokalizacja: Bogatynia
Kontakt:

Post autor: pinstonvw » ndz lip 25, 2010 13:45

No to najwyraźniej pompa się kończy. Można zbadać ciśnienia paliwa, ale trzeba mieć oprzyrządowanie. A druga sprawa już nie pamiętam jak ale jest możliwość odpalenia bezpośrednio na gazie. Zależy oczywiście od typu instalacji lpg.


...

danio86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt gru 22, 2009 14:24
Lokalizacja: Dobrzany
Kontakt:

Post autor: danio86 » ndz lip 25, 2010 16:09

owszemsiadła pompka dzięki



Awatar użytkownika
dziendziej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 19:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziendziej » ndz lip 25, 2010 17:06

sprawdz wtryski bo u mnie to było przyczyna. Sproboj w trasie jadac przelaczyc na benzyne i sproboj jechac na benzynie.


Dziendziej jest, Dziendziej był, Dziendziej bedzie, Dziendziej tu, Dziendziej tam, Dziendziej wszedzie, Dziendziej gra, Dziendziej ma, Dziendziej przedzie, patent na patencie...

danio86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt gru 22, 2009 14:24
Lokalizacja: Dobrzany
Kontakt:

Post autor: danio86 » ndz lip 25, 2010 19:23

jak w r=trasie zrobier jak radzisz to trochę pojedzie i szarpie jak by paliwa nie dostawał.

[ Dodano: 25 Lip 2010 19:26 ]
i jak go pompuje pedałem gazu to jedzie a póżniej znowu muł i szarpie



Awatar użytkownika
dziendziej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt wrz 15, 2009 19:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziendziej » ndz lip 25, 2010 22:12

To pewnie wtrysk...mi przestaje szarpac tak po 50 km jazdy... dolewaj uszlachetniacza do benzyny takiego do wtryskow.


Dziendziej jest, Dziendziej był, Dziendziej bedzie, Dziendziej tu, Dziendziej tam, Dziendziej wszedzie, Dziendziej gra, Dziendziej ma, Dziendziej przedzie, patent na patencie...

danio86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt gru 22, 2009 14:24
Lokalizacja: Dobrzany
Kontakt:

Re: Na gazie chodzi na benzynie nie

Post autor: danio86 » czw lip 29, 2010 23:22

spróbuje a nie wiem czy to coś da bo na gazie zaczeły też delikatnie skakac obroty między 9-10 tys.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości