[mk1] zawias supersport kit

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
VWjowiec
..::Golf Black Club::..
..::Golf Black Club::..
Posty: 239
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 22:04
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

[mk1] zawias supersport kit

Post autor: VWjowiec » czw lip 27, 2006 12:04

interesuje mnie jak sie sprawuje taki zawias chce kupić -60 czy da rade tym jezdzić bez wypadania plomb? czy kupić coś innego np. koni, bilstein, weitec? co mi polecicie? znacie jakieś sklepy internetowe z takimi zawiasami a moze ktoś ma na sprzedaż uzywany kit?



Awatar użytkownika
Bazyl GT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: śr sty 25, 2006 17:54
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Auto: MK3 1.8 GT
Silnik: ADZ

Post autor: Bazyl GT » czw lip 27, 2006 13:50

Bez wypadania plomb się obejdzie :bigok: Dobry kit miał kumpel : Sprężyny Weitec + amorki Koni. Super siedział a i żyć się dało. Myślę, że supersport będzie pracował podobnie lecz... krócej. Jednak marka to główne kryterium przy wyborze. Co do amorków, to osobiście wybrałbym Bilstein B6 (jak by mnie było stać :panna: ) Narazie 60/40 z Bilsteinem B4. Zobaczymy jak długo pociągną, bo teraz jest naprawde nieźle. A co do -60 to jest już powód aby zwolnić na dziurach, i jak to chłopaki się śmieją "trzeba mieć lornetki w oczach". Pozdrawiam i życze powodzenia z zawiasem.



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » czw lip 27, 2006 14:40

mam w swoim mk1 zawias SS 60/60....i jest masakrycznie twardo....beton straszny, najtwardszy zawias na jakim miałem okazję jeździć a trochę tego było ;)

oczywiście polecam kupić coś lepszego, KONI, BILSTEIN, KW czy nawet WEITEC to całkiem inna bajka, ale nowe zestawy tych firm to duże pieniądze, a o używkę do mk1 bardzo ciężko....

mi udało się skompletować na tył koni, a na przód bilstein b6 więc męczarnia z SS już się skończy ;)


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
VWjowiec
..::Golf Black Club::..
..::Golf Black Club::..
Posty: 239
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 22:04
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: VWjowiec » czw lip 27, 2006 15:20

ok dzieki wielkie
wiec teraz bede szukał spręzyn waiteca i amorków koni jakby ktoś miał to priv
lub jakiś inny kompletny kit



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 84 gości