[mkII] Za niskie obroty zimnego silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

PAWEL89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: pn cze 05, 2006 21:32
Lokalizacja: Biskupiec NOL...
Kontakt:

[mkII] Za niskie obroty zimnego silnika

Post autor: PAWEL89 » pn wrz 04, 2006 08:15

Opisywałem wcześniej problem mój gofer ma bardzo niskie obroty na postoju przy zimnym silniku pali jakby na 2 gary potem ( po 2 sekundach dochodzi reszta). Strasznie szarpie dzieje się tak szczególnie w wilgotne dni. A do tego dzisiaj usłyszałem jakby strzelanie z rury wydechowej :prayer: pomocy!!! co to może być dodam że mam lpg
Ostatnio zmieniony pn wrz 04, 2006 14:58 przez PAWEL89, łącznie zmieniany 1 raz.



fend18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: pt lis 04, 2005 15:01
Lokalizacja: Gorzów

Re: [mkII] pomocy!!!!

Post autor: fend18 » pn wrz 04, 2006 08:46

PAWEL89 pisze:Opisywałem wcześniej problem mój gofer ma bardzo niskie obroty na postoju przy zimnym silniku pali jakby na 2 gary potem ( po 2 sekundach dochodzi reszta). Strasznie szarpie dzieje się tak szczególnie w wilgotne dni. A do tego dzisiaj usłyszałem jakby strzelanie z rury wydechowej :prayer: pomocy!!! co to może być dodam że mam lpg
pewnie uklad zaplonowy, przebicia na kablach stare swiece, od tego zacznij, szczegolnie teraz jak jest wilgotno a bedzie jeszcze bardziej



Awatar użytkownika
GRIsha
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: pn maja 09, 2005 09:48
Lokalizacja: IłaVWa
Kontakt:

Post autor: GRIsha » pn wrz 04, 2006 08:56

W wilgotne dni dają o sobie znać stare kable wn i/lub świece, jak pisał fend. Dlatego może nie być iskry na dwóch świecach i może nie palić na wszystkie gary. Do kompletu sprawdz (osusz) kopułkę i palec


pozdrawiam i powodzenia :pub:



kawowy19
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: pt sty 20, 2006 20:13
Lokalizacja: Złotów
Kontakt:

Post autor: kawowy19 » pn wrz 04, 2006 12:40

dokładnie jak wyzej napisano! najpierw zacznij od podstawowych rzeczy- kable/swiece/kopułka/palec - zobacz czy w kopułce i palcu nie ma nalotui czy sucho.
pozdro!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 83 gości