problem z parowaniem lampki tylnej

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

chmuraIV
Forum Master
Forum Master
Posty: 1173
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:37
Lokalizacja: Elbląg / Gdańsk
Kontakt:

problem z parowaniem lampki tylnej

Post autor: chmuraIV » sob wrz 15, 2007 16:17

Witam.
Zastanawialem sier dlugo nad tym czy ten temat zalozyc, ale stwierdzilem ze zaloze dla mojego swietego spokoju.
Mianowicie chodzi mi o to ze po czwartkowym umyciu samochodu zaczela mi parowac lekko tylna lampka... ( mam wymienione na diodowe , ktore zalozylem w grudniu zeszlego roku i do tej pory nic mie nie parowalo...)
i teraz pytanie czy zdejmowac lampke i cos tak pokminic zeby nie parowalo, czy zostawic i nic nie robic zeby nie zepsuc... ??
Ja jednak wolalbym nic nie robic, poniewaz mialem straszny problem z zamontowaniem tych lampek i nie obeszlo sie bez wiercenia... wiec czy nic nie bedzie jak poprostu nie bede tego ruszal i zostawie lekko zaparowane... a z czasem pewnie zejdzie to i pewnie po jakims czasie znowu wroci.
Z gory dzieki za pomoc.
Pozdro


SPRZEDAM NOWE SPREZYNY EIBACH PRO KIT DO GOLFA MK4 (SILNIK 1,4 i 1.6) ---> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=959499498

Sprzedam dywniki welurowe czarne ORI VW ze stoperami -> info PW

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » sob wrz 15, 2007 16:20

nic nie robienie pogorszy sprawę :bajer: wystarczy uszczelnic klosz i ewentualnie dokręcić lampę - nieszczelność powoduje jej parowanie



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » sob wrz 15, 2007 16:41

Czasami wystarczy dociągnąć śruby mocujące, więc może obejdzie się bez zdejmowania lampy



chmuraIV
Forum Master
Forum Master
Posty: 1173
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:37
Lokalizacja: Elbląg / Gdańsk
Kontakt:

Post autor: chmuraIV » sob wrz 15, 2007 16:43

hmmm no dzieki panowie za pomoc, ale narazie nic nie bede robil, tylko zobacze co i jak sie bedzie rozwijalo...

[ Dodano: Sob Wrz 15, 2007 16:45 ]
aaa i tak sobie teraz przypomnialem ze w nowiutkim peugeocie 307, po jakims miesiacu jazdy, tez zaczely parowac przednie lampki... nic nie robilem przy tym i przestalo parowac od tamtego czasu...


SPRZEDAM NOWE SPREZYNY EIBACH PRO KIT DO GOLFA MK4 (SILNIK 1,4 i 1.6) ---> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=959499498

Sprzedam dywniki welurowe czarne ORI VW ze stoperami -> info PW

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » sob wrz 15, 2007 16:49

uszczelka " pracuje " taka jej rola



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » sob wrz 15, 2007 18:50

Od tyłu machnąć jeden otwór np.fi6 i samo odparuje taki problem jest w PUNTO 2 a mału otworek go załatwia



xisio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw sie 02, 2007 23:56
Lokalizacja: Limerick

Post autor: xisio » ndz wrz 16, 2007 01:37

mam takie same lampy od 3 tygodni tylko czarne.

NIE DOCIAGAJ SRUBAMI bo plastyk jest strasznie kruchy i pekaja w rogach tam gdzie sa sruby.

Moja tez zaparowala po myciu karcherem, problem jest ze one sa ciut za male przy klapie i wieksza luka jest niz normalnie, wez kup czarny silicon i objedz je wkolo pod klapa na poczatek.

Niestety te lampki super wygladaja w nocy, i nie maja dobrej alternatywy ale jakoscia nie grzesza.

ps co musiales wiercic ? u mnie weszlo ok wszytko, nawet przeciwmgielne przelozylem do drugiej ladnie.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości