[MK2} Padająca elektryka? Brak krótkich teraz kierunku...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

WarriorSpray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 11:23
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[MK2} Padająca elektryka? Brak krótkich teraz kierunku...

Post autor: WarriorSpray » czw paź 04, 2007 21:00

Mam problem z moim niedawno zakupionym Golfem MK2. Auto przed zakupem było u mechanika, kompleksowo obejrzane, a jednak ciągle coś nie tak... dopiero co uporałem się z gaźnikiem (regeneracja + regulacja na PB/LPG], króciec od chłodnicy + oringi (pękł, dobrze że w pobliżu warsztatu)... Teraz mam problem ze światłami.
Na początku nie było krótkich świateł. Gdy włączę postojowe, są postojowe. Gdy włączę krótkie są albo postojowe albo długie. Zmiana z krótkich na długie - z tym też jest problem, raz zaskoczą (czyli są długie) a raz nie (świecą się wyłącznie postojowe, bo krótkich w ogóle nie ma). Nie działa tak, że KLIK długie, znowu KLIK brak długich, KLIK długie itp. Jeżdżę tak, ponieważ nie mam czasu podjechać do elektryka samochodowego, lecz od dziś zbuntował się również przedni lewy kierunek (tylny świeci). Po włączeniu lewego kierunku TYKA szybciej i świeci się tylko w tylnej lampie. Jakieś sugestie? Gdyż szczerze nie za bardzo dysponuję na chwilę obecną środkami finansowymi, a wizyta u elektryka za pewne tania nie będzie...

Bezpieczniki sprawdzalem, wszystkie żarówki wymieniłem i nic...



gadom117
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 03, 2007 12:59
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: gadom117 » czw paź 04, 2007 23:26

Co do braku świateł mijania to sprawdź włącznik świateł. a co do kierunków to szybkie miganie jest oznaką żę gdzieś nie świeci któraś żarówka. albo jest prepalona albo nie ma masy albo porostu gdzieś nie dostaje plusa



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości