Podgrzewane lusterka oraz komputer MFA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Axello
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 10, 2007 12:10
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Podgrzewane lusterka oraz komputer MFA

Post autor: Axello » śr paź 10, 2007 16:44

Witam,
to mój pierwszy vw, pierwszy post na forum i od razu pierwsze pytania..

1. W obudowie lusterek mam po 2 luźne wąskie przewody z małymi końcówkami, natomiast wkłady są zwykłe. Sterowanie mam elektryczne (wersja Highline, 2000r).
Czy wystarczy dokupić podgrzewane wkłady, żeby grzanie działało?

2. Przeszukałem forum i wiem, ze nie tylko u mnie tak jest, ale odpowiedzi brak. W komputerze pokładowym nie można wejść do głównego menu poprzez dłuższe przytrzymanie bocznego przycisku na manetce. Jest tylko komputer od spalania itp, nie można wejść do części np od komunikatów serwisowych, jak podaje to polska instrukcja. Czy były rożne wersje tych komputerów?

Z góry dziękuję. Pzdr.



greg

Post autor: greg » śr paź 10, 2007 17:07

Axello pisze:1. W obudowie lusterek mam po 2 luźne wąskie przewody z małymi końcówkami, natomiast wkłady są zwykłe. Sterowanie mam elektryczne (wersja Highline, 2000r).
Czy wystarczy dokupić podgrzewane wkłady, żeby grzanie działało?
Trzeba kupić wkłady podgrzewane - zamienić (pamiętaj ze jeśli kupujesz ze szkłem to obejrzyj szkło bo są asferyczne, sferyczne, niebieskie (dobrze przyciemniają światła aut jadących za tobą) i zwykłe czasami szkła które do niczego się nie nadają. Zamieniasz i uruchamiasz ustawiając regulator na 0 i włączasz grzanie szyby tylnej.



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » śr paź 10, 2007 17:36

Tak tylko w Skodzie takie wkłady 260zł/szt a mata ma ALLEGRO to koszt 7-10zł/szt



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości