Woda w samochodzie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sebaaaaaaaa__
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 22:06
Lokalizacja: Płock

Woda w samochodzie

Post autor: sebaaaaaaaa__ » pt paź 19, 2007 14:13

Witam. Mam taki problem. Kiedy pada deszcz to woda wpada mi do srodka samochodu. Jest ona tylko od strony pasazera od kierowcy jest sucho. Wpada ona tam gdzie sie nogi trzyma a dokladniej po prawej stronie. Napewno tam bo jak tam reke wsadze to jest tam mokro. Wydaje mi sie ze gdzies tam powinno byc odprowadzanie wody ale dzis rozbieralem i nic nie widzialem. Moze ktos mi pomoze bo juz jestem glupi i nic nie wiem :) z gory dzieki za odpowiedzi :) Pozdrwiam
Ostatnio zmieniony pt paź 19, 2007 15:08 przez sebaaaaaaaa__, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Mirekmiro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pn gru 11, 2006 16:24
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Mirekmiro » pt paź 19, 2007 14:18

mi zacieka w podobny z sposob ale z drzwi czasami widac jak lecie na wyskosci glosnika u mnie pewnie z powodu ze nie mam tej foli ochraniajacej pod tapicerka.



Stroosiu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: ndz lis 06, 2005 20:49
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Stroosiu » pt paź 19, 2007 14:20

To, że jest tam mokro to nie znaczy, że tam wpada woda (może, ale nie musi). Po prostu spływa do najniższego punktu w aucie. Wyciągnij i przesusz dywaniki. Jeżeli masz sporo wody to powinna być w podłodze gumowa zaślepka - od spodu auta widać gdzie.
Sprawdź uszczelki od strony pasażera i ogólnie zobacz co tam się dzieje. Ponadto sprawdź czy przednia szyba jest dobrze zamontowana - ja miałem źle zamontowaną w innym aucie i przez to mi woda do samochodu leciała. Pozdrawiam :)



sebaaaaaaaa__
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 22:06
Lokalizacja: Płock

Post autor: sebaaaaaaaa__ » pt paź 19, 2007 14:22

no dzieki za odpowiedzi zaraz pojde i to zobacze :) jeszcze raz dzieki :)



Awatar użytkownika
szwendak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob lut 03, 2007 15:14
Lokalizacja: TORUN
Kontakt:

Post autor: szwendak » pt paź 19, 2007 14:37

SPRAWDZ DROZNOSC KANALOW ODPLYWOWYCH
U MNIE CIEKLO DO SRODKA POPRZEZ DMUCHAWE.
WODA DOSTAWALA TAM SIE Z RYNIENKI NA PODSZYBIU
W TEJ RYNIECE SA TAM TAKIE DZIURKI I NIMI LECIALA WODA DO WENTYLATORA NADMUCHU A NASTEPNIE KAPAPALA NA PODLOGE.
Z TYL;U NATOPMIATA MIALEM TAKI PROBLEM,ZE WODA DOSTAWALA SIE POPRZEZ DZWI( PRZYCZENA: PRAK FOLI ZABEZPIECFZAJACEJ ZA BOCZKAMI DZWI)


110 TYŚ. I MKNIEMY DALEJ!!!

maximanek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: pn sie 29, 2005 14:13
Lokalizacja: Dębica

Post autor: maximanek » pt paź 19, 2007 14:44

może wężyk spadł z odprowadzenia wody w drzwiach tzn w słupku pomiędzy zawiasami i leje się do środka przy okazji sprawdź samo odprowadzenie czy aby nie zatkane



marlek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lip 10, 2005 18:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: marlek » pt paź 19, 2007 21:30

lało mi się w tym samym miejscu
moja usterka: niesprawny odpływ wody z szyberdachu w słupku (wyrwany wężyk)



Awatar użytkownika
mikan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 12:55
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: mikan » pt paź 19, 2007 21:53

a ja mam i folie nietknieta na boczkach,przy dzwiach odplywy sa niby ok,przy filtrze i podszybiu jest ok,ale za to nie wiem jak cos tam przy szyberdachu sprawdzic czy ok ? gdzie to looknac ? aha a mokro mam od pasazera i z tylu za fotelem kierowcy



edisonn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn sie 07, 2006 09:41
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: edisonn » pt paź 19, 2007 23:25

odplyw z szyberdachu masz jak otworzysz drzwi przy zawiasie, taki gumowy cycek.u mnie on wlasnie byl zapchany jakims syfem i mialem powodz z dwoch stron.odetkalem palcem i jest lux.

[ Dodano: 19 Paź 2007 23:30 ]
u mnie byl zapchany odplyw z szybra i mialem powodz z dwoch stron.odplyw znajdziesz jak otworzysz dzwi przy zawiasia taki gumowy cycek, u mnie on wlasnie byl zapchany jakims syfem.odetkalem palcem zlecialo mi troche wody z kazdej strony i od tamtej pory problem powodzi mam z glowy.



sebaaaaaaaa__
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 22:06
Lokalizacja: Płock

Post autor: sebaaaaaaaa__ » pt paź 19, 2007 23:48

no to ja jutro zobacze to wszystko :) folie mam na bank bo zdejmowalem boczek :) mi tez sie wlasnie wydaje ze z tymi kanalikami moze byc cos nie tak :) wlasnie leci mi no ta wysokosci poczatku drzwi i jak wkladam reke od dolu w kierunku nawiewu tam tez jest mokro niestety :| jutro musze sie za to wziac bo zima idzie wielkimi krokami :) a i jeszcze jedno ile wchodzi plynu do chlodnicy :> kupilem 5 litrow i mam nadzieje ze styknie :) i gdzie najlepiej jest zdjac waz zeby cala woda mi splynela :>:) dzieki za odpowiedzi :)



Awatar użytkownika
Baracus86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: pt sie 03, 2007 10:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Baracus86 » sob paź 20, 2007 13:44

a ja mam problem taki ze jak otwieram drzwi kierowcy to z gumy ogranicznika wypływa mi Niagara :D i nie wiem skąd ta woda sie tam zbiera. no i podłogę kierowcy miałem mokra dzisiaj ale podejrzewam ze wiem skąd ta woda tam była :bajer:

sebaaaaaaaa__ przepraszam za wbicie w temat ale chciałem przy okazji uzyskać pomoc a nie zakładać w sumie takiego samego tematu drugi raz :bigok:
Ostatnio zmieniony sob paź 20, 2007 13:47 przez Baracus86, łącznie zmieniany 1 raz.


:satan: My DEVIL :satan: juz nie ma :(
Jest e36 M52b25 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
szwendak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob lut 03, 2007 15:14
Lokalizacja: TORUN
Kontakt:

Post autor: szwendak » sob paź 20, 2007 14:35

Do mojej PN-ki wchodzi trochę ponad 6 lirów płynu dokładnie 6,3 tak podaje serwis.
4 litry oleju (silnik) zalecają wymianę co 15 tyś.
2 litry oleju (skrzynia)
To tak na wszelki wypadek,a skoro już sprawdzam to wyprzedzenie zapłonu 18 stopni


110 TYŚ. I MKNIEMY DALEJ!!!

sebaaaaaaaa__
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 22:06
Lokalizacja: Płock

Post autor: sebaaaaaaaa__ » sob paź 20, 2007 15:00

Problem mam juz chyba zglowy :) spadl mi wezyk ktory odprowadza wode z szyberdachu :) wyjąłem ten wężyk i go wyczyscilem i teraz chyba bedzie dobrze :D:D:D Pozdro :D
Baracus86, nic sie nie stalo :D:D:D:D



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob paź 20, 2007 15:05

sebaaaaaaaa__ pisze:Problem mam juz chyba zglowy
skoro tak to zamykamy :bigok:
sebaaaaaaaa__ PS: używaj funkcji "szukaj"


:-k ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości