jak wyciągnąć uchwyt na napoje

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
erza
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt gru 12, 2006 19:35
Lokalizacja: TrioCity
Kontakt:

jak wyciągnąć uchwyt na napoje

Post autor: erza » czw lis 01, 2007 17:36

Powiedzcie i poradźcie jak wyciągnąć podstawkę na napoje z tyłu, coś mi ciężko chodzi nieblokuje sie jak należy chyba trza to ustrojstwo w środku przeczyścić Tylko właśnie jak tą całą cześć wysunąć ????? Narazie doszedłem do etapu jak na foto ale te strzałki to mi nic niemówią te blaszki naciskałem w dół i w góre ale nic, wydaje mi sie że coś trzyma od spodu to blaszane pudełko juz mi łeb paruje od domysłów

Obrazek



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » czw lis 01, 2007 19:45

Coś takiego Obrazek



Awatar użytkownika
erza
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt gru 12, 2006 19:35
Lokalizacja: TrioCity
Kontakt:

Post autor: erza » czw lis 01, 2007 21:21

Wszycho w porządku Normalnie powinno byc ta że wypustki metalowe 9 i 10 powinny być prztrzymywane o wypustke platikowa 2 i żeby wyjać uchwyt cały powinno się je zwolnic czyli odgiać. Tylko u mnie jest motyw taki że 9 i 10 nie są już przytrzymywane przez 2 a ustrojstwo niewychodzi tylko jeszcze coś przytrzymuje od spodu lub z boku i niewiem co???

Ktoś ma jakiś pomysł :crazy:


[img]http://img27.imageshack.us/img27/2989/erzaid0.jpg[/img]

Kminik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr maja 07, 2008 15:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kminik » ndz maja 18, 2008 20:56

Czy byłby mozliwosć odsiezenia obrazka bo cos nie chce mi sie zaladowac. Z góry Dziekuje



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » ndz maja 18, 2008 21:42

z tego co widzę to jest tylni schowek a więc tak :
skoro często nieużywany to trzeba tak jak z kobietą - jak nie per..olniesz to się nie zamknie a raczej nie otworzy, mocno wciśnij a jak nic nie pomoże to niestety rozbiórka i smarowanie. Ja mam połamane chyba sprężyny klapek popielniczki ale jak ktoś na forum kiedyś napisał - nie muszę na szczęście siadać jako pasażer z tyłu....


Obrazek

Awatar użytkownika
mariosol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 326
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:18
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Post autor: mariosol » ndz maja 18, 2008 21:57

dwa dni temu skonczyłem naprawiac ten uchwyt bo mi sie nie zamykał. Nic innego go nie trzyma(oprocz tych dwoch wypustek). Takze sila go(wsadz w otwor srubokret i wyciagnij) :grin: . Przesmaruj kolka i prowadnice(ja dodatkowo wyjalem sprezyne i rozciagnalem troche zeby sie lepiej wysuwał). Mialem tez urwany bolec,przez to nie zamykal mi sie ale i na to znalazlem sposób. Jest tu pare fotek:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=150629
Ostatnio zmieniony ndz maja 18, 2008 22:03 przez mariosol, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości