Pierburg 1b3 podlaczenie urzadzenia rozruchowego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

siwkins1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 12, 2007 23:06
Lokalizacja: Szczecin

Pierburg 1b3 podlaczenie urzadzenia rozruchowego

Post autor: siwkins1 » ndz gru 23, 2007 17:07

Witam forumowiczow,
mam problem ze złożeniem do kupy urządzenia rozruchowego i gaźnika. Problem jest poważny bo dzisiaj w nocy jadę do Berlina na lotnisko po siostrę której nie widziałem ponad rok ;)
2 tygodnie temu wymieniłem korektor ssania, wszystko było ok, ale w czwartek rano podczas odpalenia zonk, silnikiem telepie i kopci jak stary ikarus. Okazlo sie ze polamalo sie ramie korektora.
Cale szczęście mam jeszcze stary korektor na którym da rade jeździć.
Walczylem caly ranek i kiszka stolcowa, nie wiem jak to poskladac do kupy zeby wszystko gralo jak nalezy.
Silnik zimny, daje gazu zeby wlaczyc ssania ale przyslona od ssania sie nie zamyka jest cały czas otwarta.
Pomocy chłopaki bo nie daje rady.
Zamieszczam kilka zdjęć jak to wszystko wygląda.
Pozdrawiam

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz gru 23, 2007 22:26 przez siwkins1, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz gru 23, 2007 17:32

http://www.ruddies.business.t-online.de/Vergaser1B3.htm może te obrazki pomogą, na fotkach niewiele widać.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

siwkins1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 12, 2007 23:06
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: siwkins1 » ndz gru 23, 2007 17:38

Mam ETKE i są takie same schematy, niestety nie wiadomo jak ma być założony mechanizm przysłony rozruchowej.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 85 gości