Tuleje + klocki hamulcowe

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
eqweq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn lis 26, 2007 15:53
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Tuleje + klocki hamulcowe

Post autor: eqweq » sob sty 19, 2008 18:00

Witam . Odrazu zaznacze ze szukałem co nieco na forum i nie moge znaleźć tematu z odpowiedzia , znalazłem tylko tematy dot. wymiany tych cześci . Ja natomiast mam pytanie ile moze kosztowac wmiana 2 tuleji w wahaczach i 2 klocków hamulcowych u mechanika :> Byłem u 3 na sprawdzenie i każdy mówił o wahaczach , w sobote ide zostawić samochód zeby zrobili , ale jestem ciekawy ile mnie moze to wynieść . Części + robota . Na allegro szukałem cen , znalazłem , ale dziwi mnei taka rozpiętość . Chciałbym wiedzieć ile wy placiliscie za wymiane tych rzeczy .
pozdrawiam i dzieki .
Ostatnio zmieniony sob sty 19, 2008 18:02 przez eqweq, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
smadny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt lis 02, 2004 10:23
Lokalizacja: VW Silesia Club-Katowice
Kontakt:

Post autor: smadny » sob sty 19, 2008 18:10

Wszystko zalezy od warsztatu/mechanika :bigok: tulejki sa z reguły tanie okolo 20 zeta za szt. klocki zalezy jakie od wloskiej tanizny 50zeta/kmpl do wiekszych kwot, robocizna to juz w zaleznosci od warsztatu... bo wachacz wyciagnac trzeba... wiec albo rozpinac calego mcphersona albo odpinac przy zwrotnicy... mysle ze robocizna ze 100 PLN jak nic... co razem daje ze 200-300 zeta :grin:


Volkswagen Klub Polska #555
----------------------------------
VW Silesia Club - old school memmber ;P

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » ndz sty 20, 2008 12:28

eqweq, tuleje wahacza koszt ok 30 zl strona,klocki samemu można koszt klocków ate kpl 100zł http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=90404,ceny sa zależne od producenta czyli np firma no name,tzn ze jakośc takiego podzespołu idzie w parze z ceną także o najtańszych radzę zapomnieć



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości